Блог

Блог

Використання геосинтетичних геомембран під час будівництва резервуарів сільськогосподарського призначення

З кожним роком на українських об’єктах АПК все більше набуває поширення технологія влаштування технічних ємностей з полімерних геомембран. За допомогою використання полімерних геосинтетичних мембран швидко вирішують питання спорудження.

Докладніше »

Ефективність використання геосинтетичних матеріалів у конструкції дорожнього одягу

Обладнуючи не жорсткий дорожній одяг капітального типу з неукріпленими основами та перехідного типу (під’їзні дороги промислових підприємств, тимчасові, лісовозні та ін.) практикується традиційний метод будівництва, який передбачає влаштування зернистих шарів (гравійно-піщаних, щебеневих та щебенево-піщаних). п.).

Докладніше »

Дослідження термостійкості решіток для армування асфальтобетону

Для забезпечення довговічності та прогнозування терміну служби геотекстильних матеріалів, що використовуються у дорожньому та аеродромному будівництві, необхідно знати не тільки їх вихідні властивості, а також зміни характеристик у процесі будівництва та експлуатації.

Докладніше »

Шламонакопичувачі з використанням сучасних матеріалів

Проектування та будівництво шламонакопичувачів в Україні завжди пов’язане з великим обсягом як складних інженерних завдань, так і рутиною організаційних питань. Останнім часом все частіше не вистачає ділянок землі для обладнання шламонакопичувачів.

Докладніше »

Будівництво лагун для стоків тваринницьких та птахівничих господарств

Сучасні гноєсховища з використанням сучасних геосинтетичних матеріалів – це ефективне та економічне вирішення проблеми переходу від непотрібних гнійних відходів життєдіяльності свиней, великої рогатої худоби (ВРХ), що готують неприємний запах, курчат до високоякісного сільськогосподарського добрива.

Докладніше »

Парки Києва. Парк “Колонна Магдебурзького права”

Місто Київ відоме не лише своєю історією, архітектурою, геополітичним та економіко-географічним значенням, а й кількістю міських парків та скверів. У центральній частині міста їх кількість та різноманіття вражають.

Докладніше »