Застосування геомату Enkamat у дорожньому будівництві

Застосування геомату Enkamat® у дорожньому будівництві

Застосування геомату Enkamat у дорожньому будівництві
Протиерозійний геомат Enkamat® як у дорожньому будівництві, так і в інших напрямках застосовується суто для протиерозійного захисту різноманітних схилів та поверхонь водної та вітрової ерозії. У дорожньому будівництві геомат застосовується для захисту укосів виїмок і насипів автомобільних доріг і залізниць, а також захисту відкосів транспортних розв’язок. Метою протиерозійного захисту укосів є захист ґрунту від розмивання атмосферними опадами, водами поверхневого стоку та внутрішньої (підповерхневої) фільтрації та видування вітром протягом заданого періоду або до тих пір, поки на поверхні не з’явиться рослинність.

Протиерозійний захист укосів насипів автошляхів - фото 1  Протиерозійний захист укосів насипів автошляхів - фото 2

Протиерозійний захист укосів насипів автошляхів - фото 3  Протиерозійний захист укосів насипів автошляхів - фото 4

Протиерозійний захист укосів насипів автодоріг

Протиерозійний геомат Enkamat® завдяки своїй гнучкості та структурі якісно прилягає до схилу під час укладання, внаслідок чого не відбувається підмивання під геоматом. Поліамідний тривимірний геомат Enkamat® є протиерозійним захистом постійної дії, тобто він не розкладається з часом, за рахунок чого досягається якісний ефект захисту протягом усього терміну служби.

Протиерозійний захист армованих укосів - фото 1  Протиерозійний захист армованих укосів - фото 2

Протиерозійний захист армованих укосів

Основними перевагами використання Enkamat® є стійкість до ультрафіолетового випромінювання; стійкість до впливу різних агресивних середовищ та мікроорганізмів; легкий монтаж; миттєвий протиерозійний захист – матеріал відразу після укладання виконує свої функції.

Протиерозійний захист армованих укосів - фото 3  Протиерозійний захист армованих укосів - фото 4  Протиерозійний захист армованих укосів - фото 5

Комбінований протиерозійний захист відкосу, що підтоплюється.

Переваги протиерозійних геоматів Enkamat®
  • Матеріал виготовлений із високоякісної сировини (поліамід).
  • Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання.
  • Понад 90% площі матеріалу становить відкрита поверхня.
  • Матеріал хімічно нейтральний і не токсичний.
  • Матеріал має малу вагу, що полегшує його укладання на укосах.
  • Стійкий до різних дій.
Enkamat® – об'ємний водопроникний протиерозійний геомат, виробництва компанії Bonar (Німеччина) виготовлений з поліамідних ниток, термічно скріплених між собою в місцях перетинів. Більше 95% об'єму матеріалу є відкрита поверхня, що сприяє ефективному утримуванню дрібних частинок ґрунту та насіння рослин, створюючи тим самим тривале армування кореневої системи та постійний захист поверхонь від водної чи вітрової ерозії.