Застосування георешітки Armatex G у ландшафтному будівництві

Застосування георешітки Armatex G у ландшафтному будівництві

Застосування георешітки Armatex G у ландшафтному будівництві

Крім інших напрямків будівництва георешітки і зокрема ткані  георешітки  Armatex G  знайшли застосування і в ландшафтному будівництві при благоустрої ділянок.

Георешітка  Armatex ® G  у ландшафтному будівництві застосовується для:

  • армування схилів та укосів на ділянках;
  • створення крутих схилів;
  • споруди армогрунтових підпірних стін;
  • як армуючі елементи при спорудженні підпірних стінок з використанням різноманітних облицювальних блоків та габіонів;
  • армування основ під час будівництва доріг, стоянок, пішохідних доріжок на ділянках;

Армування схилів георешітками Armatex G - фото 1   Армування схилів георешітками Armatex G - фото 2  Армування схилів георешітками Armatex G - фото 3

Армування схилів георешітками Armatex G

При нарощуванні або зміцненні насипу за допомогою георешіток Armatex ® G робиться свого роду обойма (заворот) з цього матеріалу, в якому й утримується ґрунт. Така конструкція дозволяє суттєво збільшити стійкість укосу або зведеного ґрунтового насипу .

Останнім часом у ландшафті спостерігається тенденція створення підпірних стін з використанням облицювальних блоків різноманітної форми та геометрії, які легко компонуються з багатьма ландшафтними композиціями, а також дозволяють створювати різні конфігурації таких підпірних стінок.

Використання георешітки Armatex G спільно з облицювальними блоками - фото 1  Використання георешітки Armatex G спільно з облицювальними блоками - фото 2  Використання георешітки Armatex G спільно з облицювальними блоками - фото 3

Використання георешітки Armatex G спільно з облицювальними блоками

Така техніка дозволяє уникнути однотипних рішень озеленення схилів і заміксувати їх з підпірними стінками з блоків. Дизайн таких конструкцій може бути різноманітним – ділянки з терасуванням чи прямолінійні ділянки. Георешітка  Armatex ® G  в даному випадку виступає армуючим прошарком (анкером), що запобігає можливим зрушенням грунту або всієї конструкції.

Зовнішній вигляд підпірних стін із облицювальних блоків - фото 1  Зовнішній вигляд підпірних стін із облицювальних блоків - фото 2  Зовнішній вигляд підпірних стін із облицювальних блоків - фото 3

Зовнішній вигляд підпірних стін із облицювальних блоків

Таким чином, ткана георешітка  Armatex ® G  дозволяє вирішити різноманітні проблеми зміцнення ґрунтів у ландшафті, та наблизити дані технічні рішення до максимального природного зовнішнього вигляду.

Георешетки  Armatex®G - фото 1Георешітки   Armatex ® G  так само можна використовувати у вигляді армуючого прошарку при влаштуванні автомобільних доріг, зон стоянок автотранспорту та пішохідних доріжок на ділянці. Георешітка виконають роль посилюючого та армуючого елемента, який дозволяє будувати дороги на ділянці на слабких підставах та підставах з малою несучою здатністю. Георешітка запобігає виникненню просадок та деформацій на поверхні покритті доріг та парковок на ділянці.

Перевагами використання георешітки в порівнянні з традиційними методами зведення підпірних стін є:

  • природний ландшафтний вигляд за рахунок можливості повного озеленення верхнього шару укосу;
  • велика кількість варіантів рішень;
  • довговічність та надійність конструкцій;
  • у багатьох випадках економія коштів у монтаж.
Armatex®G (Арматекс Ж) – гнучка ткана георешітка, виготовлена ​​з високоміцних поліефірних (поліестерових PET) ниток з покриттям з полівінілхлориду (ПВХ). Георешітки Armatex®G відносяться до геосинтетичних матеріалів, які виконують армуючу (зміцнюючу) функцію. Вони сформовані системою взаємно перпендикулярних поздовжніх і поперечних полімерних елементів таким чином, щоб осередки залишалися розміром від 15 до 35 мм. Це дозволяє проникати частинкам незв'язного ґрунту або кам'яного матеріалу через отвори решітки з наступним заклинюванням. Для армуючого ефекту дуже важливо, щоб частинки матеріалу, що вище лежить, заклинювалися в осередках решітки.