Застосування георешітки Armatex G у ландшафтному будівництві

Застосування георешітки Armatex G у ландшафтному будівництві

Крім інших напрямків будівництва георешітки і зокрема ткані георешітки Armatex G знайшли застосування і в ландшафтному будівництві при благоустрої ділянок.

Георешітка Armatex® G у ландшафтному будівництві застосовується для:

  • армування схилів та укосів на ділянках;
  • створення крутих схилів;
  • споруди армоґрунтових підпірних стін;
  • як армуючі елементи при спорудженні підпірних стінок з використанням різноманітних облицювальних блоків та габіонів;
  • армування основ під час будівництва доріг, стоянок, пішохідних доріжок на ділянках;

Армирование склонов георешетками Armatex G - фото 1   Армирование склонов георешетками Armatex G - фото 2   Армирование склонов георешетками Armatex G - фото 3

Армування схилів георешітками Armatex G

При нарощуванні або зміцненні насипу за допомогою георешіток Armatex®G робиться свого роду обойма (заворот) з цього матеріалу, в якому й утримується ґрунт. Така конструкція дозволяє суттєво збільшити стійкість укосу або ґрунтового насипу.

Останнім часом у ландшафті спостерігається тенденція створення підпірних стін з використанням облицювальних блоків різноманітної форми та геометрії, які легко компонуються з багатьма ландшафтними композиціями, а також дозволяють створювати різні конфігурації таких підпірних стінок.

Использование георешетки Armatex G совместно с облицовочными блоками - фото 1   Использование георешетки Armatex G совместно с облицовочными блоками - фото 2  Использование георешетки Armatex G совместно с облицовочными блоками - фото 3

Використання георешітки Armatex G спільно з облицювальними блоками

Така техніка дозволяє уникнути однотипних рішень озеленення схилів і заміксувати їх з підпірними стінками з блоків. Дизайн таких конструкцій може бути різноманітним – ділянки з терасуванням чи прямолінійні ділянки. Георешітка Armatex®G в даному випадку виступає армуючим прошарком (анкером), що запобігає можливим зрушенням ґрунту або всієї конструкції.

Внешний вид подпорных стен из облицовочных блоков - фото 1  Внешний вид подпорных стен из облицовочных блоков - фото 2  Внешний вид подпорных стен из облицовочных блоков - фото 3

Зовнішній вигляд підпірних стін з облицювальних блоків

Таким чином, ткана георешітка Armatex® G дозволяє вирішити різноманітні проблеми зміцнення ґрунтів у ландшафті, та наблизити дані технічні рішення до максимального природного зовнішнього вигляду.

Георешетки  Armatex®G - фото 1 Георешітки Armatex®G також можна використовувати у вигляді армуючого прошарку при влаштуванні автомобільних доріг, зон стоянок автотранспорту та пішохідних доріжок на ділянці. Георешітка виконує роль посилюючого та армуючого елементу, який дозволяє будувати дороги на слабких основах та основах з малою несучою здатністю. Георешітка запобігає виникненню осадів та деформацій на поверхні покриття доріг та парковок на ділянці.

Перевагами використання георешітки в порівнянні з традиційними методами зведення підпірних стін є:

  • природний ландшафтний вигляд за рахунок можливості повного озеленення верхнього шару укосу;
  • велика кількість варіантів рішень;
  • довговічність та надійність конструкцій;
  • у багатьох випадках економія коштів на монтаж.
Armatex®G (Арматекс Ж) – гнучка ткана георешітка, виготовлена ​​з високоміцних поліефірних (поліестерових PET) ниток з покриттям з полівінілхлориду (ПВХ). Георешітки Armatex®G відносяться до геосинтетичних матеріалів, які виконують армуючу (зміцнюючу) функцію. Вони сформовані системою взаємно перпендикулярних поздовжніх і поперечних полімерних елементів таким чином, щоб комірки залишалися розміром від 15 до 35 мм. Це дозволяє проникати частинкам незв'язного ґрунту або кам'яного матеріалу через отвори решітки з наступним заклинюванням. Для армуючого ефекту дуже важливо, щоб частинки матеріалу, що вище лежить, заклинювалися в комірках решітки.
Задайте питання нашим експертам!