Застосування геомату Enkamat у ландшафтному будівництві

Застосування геомату Enkamat у ландшафтному будівництві

Застосування геомату Enkamat у ландшафтному будівництві

Основною функцією  протиерозійних геоматів  Enkamat ®  у ладшафтному будівництві та благоустрої території є захист поверхонь від водної та вітрової ерозії.

Використання геоматів дозволяє закріпити рослинний шар ґрунту на поверхні укосу, а також сприяє закріпленню рослинності.

Протиерозійні геомати Enkamat ®  у ландшафтному будівництві застосовуються для:

 • Протиерозійний захист усіляких укосів.
 • Захисту укосів біля штучних водойм.
 • Закріплення рослинності на зелених покрівлях.
 • Створення зелених архітектурних форм.
 • Вирощування рулонного газону.

Протиерозійний геомат Enkamat на укосах водойм - фото 1  Протиерозійний геомат Enkamat на укосах водойм - фото 2  Протиерозійний геомат Enkamat на укосах водойм - фото 3

Протиерозійний геомат Enkamat на укосах водойм.

Поліамід з якого виготовлений геомат  Enkamat ®  дозволяє його ефективне використовувати навіть при негативних температурах, що позитивно відрізняє матеріал від подібних виготовлених з поліпропілену. Поліпропіленові геомати за низьких температур стають крихкими і рвуться під вагою родючого шару грунту.

Геомат Enkamat під час створення архітектурних форм - фото 1  Геомат Enkamat під час створення архітектурних форм - фото 2

Геомат Enkamat під час створення архітектурних форм

Протиерозійний геомат Enkamat ®  завдяки своїй гнучкості та структурі якісно прилягає до схилу при укладанні, внаслідок чого не відбувається підмивання під геоматом. Поліамідний тривимірний геомат Enkamat ®  є протиерозійним захистом постійної дії, тобто він не розкладається з часом, за рахунок чого досягається якісний ефект захисту протягом усього терміну служби.

Протиерозійний захист з геоматом Enkamat - фото 1  Протиерозійний захист з геоматом Enkamat - фото 2  Протиерозійний захист з геоматом Enkamat - фото 3

Протиерозійний захист з геоматом Enkamat

Переваги протиерозійних геоматів Enkamat®

 • Матеріал виготовлений із високоякісної сировини (поліамід).
 • Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання.
 • Понад 90% площі матеріалу становить відкриту поверхню.
 • Матеріал хімічно нейтральний і токсичний.
 • Матеріал має невелику вагу, що полегшує його укладання на укосах.
 • Стійкий до дії температур від -30 до +100°С;
Enkamat® – водопроникний об'ємний протиерозійний геомат виробництва компанії Bonar (Німеччина) виготовлений з поліамідних ниток, термічно скріплених між собою в місцях перетинів. Більше 90% обсягу матеріалу є відкритою поверхнею, що сприяє ефективному утримуванню дрібних частинок ґрунту та насіння рослин, створюючи тим самим тривале армування кореневої системи та постійний захист поверхонь від водної чи вітрової ерозії.