Застосування геомату Enkamat у ландшафтному будівництві

Застосування геомату Enkamat® у ландшафтному будівництві

Основною функцією протиерозійних геоматів Enkamat® у ладшафтному будівництві та благоустрої території є захист поверхонь від водної та вітрової ерозії.

Використання геоматів дозволяє закріпити рослинний шар ґрунту на поверхні укосу, а також сприяє закріпленню рослинності.

Протиерозійні геомати Enkamat® у ландшафтному будівництві застосовуються для:

 • Протиерозійного захисту укосів.
 • Захисту укосів біля штучних водойм.
 • Закріплення рослинності на зелених покрівлях.
 • Створення зелених архітектурних форм.
 • Вирощування рулонного газону.

Противоэрозионный геомат Enkamat на откосах водоемов - фото 1  Противоэрозионный геомат Enkamat на откосах водоемов - фото 2   Противоэрозионный геомат Enkamat на откосах водоемов - фото 3

Протиерозійний геомат Enkamat® на укосах водойм.

Поліамід з якого виготовлений геомат Enkamat® дозволяє його ефективно використовувати навіть при мінусових температурах, що позитивно відрізняє матеріал від подібних, виготовлених з поліпропілену. Поліпропіленові геомати за низьких температур стають крихкими і рвуться під вагою родючого шару ґрунту.

Геомат Enkamat при создании архитектурных форм - фото 1  Геомат Enkamat при создании архитектурных форм - фото 2

Геомат Enkamat під час створення архітектурних форм

Протиерозійний геомат Enkamat ®  завдяки своїй гнучкості та структурі якісно прилягає до схилу при укладанні, внаслідок чого не відбувається підмивання під геоматом. Поліамідний тривимірний геомат Enkamat ®  є протиерозійним захистом постійної дії, тобто він не розкладається з часом, завдяки чому досягається якісний ефект захисту протягом усього терміну служби.

Противоэрозионная защита с геоматом Enkamat - фото 1  Противоэрозионная защита с геоматом Enkamat - фото 2  Противоэрозионная защита с геоматом Enkamat - фото 3

Протиерозійний захист з геоматом Enkamat®

Переваги протиерозійних геоматів Enkamat®

 • Матеріал виготовлений із високоякісної сировини (поліамід).
 • Стійкий до дії ультрафіолетового випромінювання.
 • Понад 90% площі матеріалу становить відкриту поверхню.
 • Матеріал хімічно нейтральний і не токсичний.
 • Матеріал має малу вагу, що полегшує його укладання на укосах.
 • Стійкий до дії температур від -40 до +80 °С;
Enkamat® – об'ємний водопроникний протиерозійний геомат, виробництва компанії Bonar (Німеччина) виготовлений з поліамідних ниток, термічно скріплених між собою в місцях перетинів. Більше 90% обсягу матеріалу є відкритою поверхнею, що сприяє ефективному утримуванню дрібних частинок ґрунту та насіння рослин, створюючи тим самим тривале армування кореневої системи та постійний захист поверхонь від водної чи вітрової ерозії.
Задайте питання нашим експертам!