Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у ландшафтному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у ландшафтному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у ландшафтному будівництві

Геомембрана GeoSvit® HDPE у ландшафтному будівництві та благоустрої територій застосовується при спорудженні декоративних водойм, струмків, водоспадів, а також для гідроізоляції підпірних стін, зимових садів та садів на дахах.

Цей продукт знайшов своє застосування у ландшафті за низкою переваг над іншими аналогічними матеріалами. Геомембрана є дуже міцним та стійким до фізичних пошкоджень матеріалом. Це дає можливість проводити монтаж матеріалу безпосередньо на непідготовленій поверхні та не використовувати додатково захисний матеріал – геотекстиль. До того ж, геомембрана має не високу вартість, що робить продукт популярним і широко поширеним для застосування в різних галузях. Монтаж геомембрани GeoSvit® HDPE проводиться термічним способом за допомогою як спеціального обладнання, так і за допомогою поширеного для зварювання – зварювального фену та ролика для прикатки. Слід зауважити, що водоймища та інші споруди, змонтовані з даної геомембрани, довговічні, оскільки матеріал стійкий до температурних перепадів. Продукт не втрачає своїх властивостей при заморожуванні, а також при розширенні поверхні водоймища, внаслідок заморожування. Також у ньому є УФ-стабілізатор, який захищає матеріал від сонячних променів.

Геомембрана GeoSvit® HDPE у ландшафтному будівництві застосовуються для:

  • Спорудження водойм та інших гідротехнічних споруд.
  • Гідроізоляції підпірних стін та фундаментів.
  • Гідроізоляції несучих перекриттів при створенні «зелених» покрівель та зимових садів.

Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 1   Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 2  Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 3

Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм.

Основним напрямком у використанні цього продукту та його пряме цільове призначення у ландшафті – застосування для створення декоративних водойм, струмків, водоспадів, каскадів, декоративних боліт тощо. Інше його застосування є другорядним. У спорудженні водойм геомембрана GeoSvit® HDPE показала себе міцним, довговічним і надійним матеріалом. Також завдяки формату – великій ширині рулону – матеріал легко монтувати, оскільки необхідно зробити лише кілька сполучних швів, щоб покрити котлован майбутнього ставка.

Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 4  Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 5  Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм - фото 6

Геомембрана GeoSvit® HDPE при спорудженні водойм

Відомо часте застосування геомембрани в якості надійної гідроізоляції підпірних стін і фундаментів. Тут матеріал виконує функцію захисту споруд (у підземній частині цих будівель) від контакту їх з водою, що потрапила в ґрунт з атмосфери або системи поливу; захищає від високих ґрунтових вод, або їх сезонного підвищення. Геомембрана GeoSvit® HDPE у такому разі покриває всю підземну вертикальну частину споруди. У нижній частині такої гідроізоляції, як правило, повинен бути розміщений дренаж, в який потрапляє вода і відводиться в дренажний колодязь.

Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції підпірних стін - фото 1  Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції підпірних стін - фото 2  Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції підпірних стін - фото 3

Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції несучих перекриттів – основи зимових садів та «зелених» покрівель.

При спорудженні «зелених» покрівель та зимових садів геомембрану GeoSvit® HDPE застосовують як основну, або додаткову гідроізоляцію. Її укладають на плиту перекриття приміщення, попередньо захистивши від пошкоджень голкопробивним геотекстилем, який укладається на поверхню попередньо. В інверсійних “зелених покрівлях” геомембрану укладають на плити утеплювача як додаткову гідроізоляцію. Ідентичне використання матеріалу і в закритих зимових садах.

Застосування геомембрани в цих випадках подвійно виправдане, оскільки вона стійка до хімічних сполук, які поширені у складах добрив, стимуляторах росту рослин, гербіцидах, пестицидах, інсектицидах та ін.

Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 1  Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 2  Геомембрана GeoSvit® HDPE при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 3

GeoSvit®HDPE – рулонний полімерний водонепроникний бар'єр, виготовлений із первинної сировини – поліетилену високої щільності (HDPE) – за екструзійною технологією. Геомембрани GeoSvit®HDPE відносяться до геосинтетичних матеріалів, які виконують ізолюючу (бар'єрну, протифільтраційу) функцію. Геомембрани виробляють різних марок із товщиною полотна від 0,5 мм до 3,0 мм, що дозволяє оптимізувати вибір під час створення конструкції системи гідроізоляції. Залежно від товщини полотна змінюється стійкість геомембрани до пробивання.
Задайте питання нашим експертам!