Екологічне будівництво

Екологічне будівництво

Бентонітові мати MODULO GEOBENT® в екологічному будівництві застосовуються для захисту ґрунту та ґрунтових вод від забруднення при будівництві, реконструкції та рекультивації полігонів твердих побутових та промислових відходів, шламонакопичувачів, хвостосховищ, золовідвалів, тваринницьких лагун, каналів.
При будівництві об'єктів природоохоронного та гідротехнічного призначення інженерам часто ставлять завдання захистити споруди від попадання рідин та газів. Для вирішення подібних завдань вдаються до влаштування систем ізоляції. У ряді випадків, такі системи звуться протифільтраційних екранів.
Гідротехнічний геотекстиль Typar SF виконує функцію прямого та зворотного фільтра та застосовується для будівництва дренажних систем, берегоукріплювальних та берегозахисних споруд, водотривких та водопереливних споруд.
За допомогою геомембрани GeoSvit HDPE (Геосвіт) створюють системи протифільтраційних екранів при будівництві та реконструкції об'єктів наступного типу: шламонакопичувачі та хвостосховища промислових підприємств, полігони твердих побутових відходів (ТПВ) та очисні споруди комунальних стоків, шламові комори та пру.