Екологічне будівництво

Екологічне будівництво

Бентонітові мати MODULO GEOBENT® в екологічному будівництві застосовуються для захисту ґрунту та ґрунтових вод від забруднення при будівництві, реконструкції та рекультивації полігонів твердих побутових та промислових відходів, шламосховищ, хвостосховищ, золовідвалів, тваринницьких лагун, каналів збору стічних вод вздовж автомагістралей.
При будівництві об'єктів природоохоронного та гідротехнічного призначення інженерам часто ставлять завдання захистити споруди від попадання рідин та газів. Для вирішення подібних завдань необхідне влаштування систем ізоляції. У ряді випадків, такі системи називають протифільтраційними екранами.
Геотекстиль Typar SF виконує функцію прямого та зворотного фільтру та застосовується для будівництва дренажних систем, берегоукріплювальних та берегозахисних споруд, водозбірних та водоскидних споруд.
За допомогою геомембрани GeoSvit® HDPE створюють системи протифільтраційних екранів при будівництві та реконструкції об'єктів наступного типу: шламосховища та хвостосховища промислових підприємств, полігони твердих побутових відходів (ТПВ) та очисні споруди комунальних стоків, шламові амбари та ставки-відстійники.
Задайте питання нашим експертам!