Геотекстиль

Геотекстиль є водопроникний матеріал геосинтетичного походження. Як сировина використовується кілька варіантів: поліпропілен (PP), поліестер (PET), поліамід (PA).

Існує кілька класифікацій цих матеріалів, але найпоширенішою вважається класифікація за методом виробництва:

– Неткані;

– ткані;

– В’язані.

Неткані прийнято класифікувати на групи: термічно скріплені чи механічно скріплені (голкопробивні).

Варто зазначити, що в’язані на сьогоднішній день в Україні не використовуються. Це їх істотним недоліком, через що вони вважаються не практичними. Маючи в’язану структуру вони можуть розплітатися, як і в’язані речі.

Термічно скріплені геотекстилі виробляються шляхом нанесення розплавлених волокон (отриманих методом екструзії) на горизонтальну поверхню під різними кутами. Після остигання, в місцях перетину, волокна скріплюються між собою залишаючись при цьому горизонтально-орієнтованими. В результаті представлене полотно відрізняється підвищеними механічними характеристиками, порівняно з нетканими різновидами, у яких відсутні подібні зв’язки між волокнами. Знайти  офіційні 100% якісні  термічно зафіксовані види дуже складно. Одним із найпопулярніших виробників вважається всесвітньо відомий концерн DuPont, який пропонує у продаж термоскріплений геотекстиль Typar®SF.

Особливості Механічно Скріплених Текстилів

Голкопробивні моделі були створені за допомогою попереднього пропуску сировини з найтоншого набору волокон через велику кількість голок-гарпунів. Завдання цих голок полягає в тому, щоб якісно пробити сировину і тим самим рівномірно переплутати волокна.

Щоб удосконалити механічні показники цих текстилів, їх спочатку зазнають термічного зміцнення. Це відбувається в процесі прокатки матеріалу через гарячі валики або за допомогою обдування гарячими повітряними потоками.

Серед популярних європейських виробників важливо відзначити компанію Bontexgeo (Угорщина), яка пропонує високоякісний термозміцнений геотекстиль Tipptex BS.

Виробництво Та Застосування Геотекстилю Тканого Типу

Виробництво тканинного матеріалу відбувається з використанням класичної ткацької технології: перпендикулярне перетинання всіх пасмів ниток. Як основна сировина використовується поліпропілен або поліестер, іноді застосовують полівінілспирт (полівінілалкоголь) і ще рідше арамід, так само, як і у нетканих видів, наприклад поліамід. Найбільшою популярністю користуються тканинні геотекстилі Kortex®GT від європейського виробника. Ця продукція характеризується такими особливостями:

– Високі показники міцності;

– Незначне подовження при розриві порівняно з нетканими видами.

Застосування геотекстилю  особливо актуально у будівельній сфері, коли йдеться про будівництво будівель на слабких підставах. Тому це полотно задіють для певного завдання – армування та консолідації основи насипу.

Основні функції нетканих видів: фільтрація, дренаж, поділ зернистих шарів та захист уразливих елементів. Термічно скріплені та термічно зміцнені, завдяки своїм характеристикам міцності, використовуються для стабілізації та зміцнення різних конструкцій.

Внаслідок такого широкого функціоналу геотекстилю його використовують під час будівельно-ремонтних робіт інфраструктурних об’єктів, зокрема:

– авто- та залізничні конструкцій;

– Гідротехнічних споруд;

– Установок екологічного призначення;

– Елементів промислово-цивільних споруд;

— для ландшафтного дизайна.

Функції геотекстилю можуть бути найрізноманітнішими. Вони залежить від умов експлуатації матеріалу. У деяких випадках потрібна успішна комбінація відразу кількох функціональних можливостей. Ми продаємо геотекстиль та інші надійні геосинтетичні матеріали в Україні з доставкою до будь-якого населеного пункту.

Функціональні Підрозділи

Поділ – це запобігання процесу змішування неподібних ґрунтів, розташованих поруч, або різнофракційних матеріалів. Завдяки цій властивості геотекстиль використовують в авто- і залізничному будівництві. Крім того, він знайшов своє застосування під час будівництва різноманітних майданчиків – паркування, стоянки для транспортних засобів, зони для заощадження продукції та інше. Завдяки застосуванню цього матеріалу вдається покращити взаємодію шарів конструкції між собою, виключаючи перемішування крупнозернистих шарів з дрібнозернистими.

Поділ різнофракційної сировини має певні переваги:

Геотекстиль «не дозволяє» щебеню змішуватися з ґрунтом слабкої основи. В результаті цей матеріал запобігає тісному контакту щебеню, забезпечуючи створення щільного шару, а отже, вдасться досягти несучої здатності основи зі значним запасом.

Геотекстиль захищає фракційний матеріал від можливого забруднення. Найчастіше частинки ґрунту проникають у фракційний матеріал у результаті сильних динамічних навантажень. Це називається “ефектом закачування”. Дрібнозернисті земляні фракції виконують функцію слизького середовища між великими фракціями, що призводить до зменшення показників міцності.

Крім того, чистий будівельний матеріал відрізняється хорошими морозостійкими властивостями та відмінно справляється зі своїми дренажними завданнями.

Функція Стабілізації Та Зміцнення

У процесі стабілізації геотекстиль піддається розтягуванню, що передається від шару, що підстилає. Тому вдається поліпшити робочі характеристики ґрунту, який рідко характеризується високою міцністю.

Від початкового ступеня жорсткості геотекстилю залежить ефективність цієї функції. При експлуатації текстилю з високим ступенем жорсткості та оптимальним подовженням можна розраховувати на сприйняття величезних деформацій та зносостійкості під час укладання.

До категорії геотекстилів з оптимальним подовженням входять термічно скріплені та термічно зміцнені види. Голкопробивні (механічно скріплені) полотна без термічного зміцнення не підходять, оскільки вони мають м’яку текстуру та значне подовження – 100% і вище.

Функція Фільтрації

Фільтрація запобігає забрудненню дренажних систем або сусідніх елементів конструкції дрібними частинками або іншими компонентами (рідинами), що переміщуються потоками води. В результаті геотекстиль у конструкції відіграє роль надійного фільтра.

При цьому геотекстиль повинен мати відкриті пори та товщину полотна до 0,5 мм. Завдяки цьому геотекстиль пропускає воду, затримуючи різні ґрунтові частинки і тим самим запобігаючи можливості суффозії (вимивання) ґрунту. Пилуваті частинки спочатку проходять через геотекстиль, щоб не порушити структуру з більших частинок. Останні виконують функцію природного ґрунтового фільтра.

Якщо пори в геотекстилі будуть дуже маленькими, то маленькі частинки не зможуть вимиватися назовні, створюючи своєрідний гель на поверхні геотекстилю. В результаті створюється водонепроникний бар’єр.

Такий критерій, як проникність матеріалу, безпосередньо залежить від розміру його пір. Голкопробивні моделі мають розмір пір від 0,092 мм, а термічно скріплені – від 0,225 мм. Таким чином, функцію фільтра найкраще виконуватимуть тонкі термічно скріплені геотекстилі, товщина яких варіюється від 0,35 до 0,45 мм.

У цьому випадку геотекстиль може легко замінити звичайний гранульований (щебеневий) фільтр.

Функція фільтрації є актуальною в процесі наступних операцій:

– Будівництво нових дамб;

– під час здійснення контролю за ерозією;

– При виконанні дренажу дорожніх конструкцій;

— при влаштуванні ґрунтових основ та багато іншого.

Для контролю ерозії берегової лінії річок або ґрунтових укосів часто експлуатують крупно-уламкові варіанти зміцнення або бетонні плити, що допомагає захистити споруду від підводної течії або високих хвиль. Щоб запобігти вимиванню ґрунтів під цими спорудами, також знадобиться застосування геотекстилю.

Захисна Функція

Захисна функція – це запобігання або обмеження пошкодження легко пошкодженого матеріалу (наприклад, гідроізоляції) за рахунок використання геотекстилю. Геотекстиль застосовують у разі захисту геосинтетичних бар’єрів – геомембран, коли необхідно виконати процес поховання усіляких відходів. Також, цей матеріал знайшов своє застосування при спорудженні резервуарів та різних накопичувачів у ґрунті, а також використовується для захисту основних гідроізоляційних шарів конструкції. Особливо це важливо при ризику пошкодження гідроізоляції, при засипанні або під час проведення будівельних робіт.

Властивості, що сприяють захисній функції:

  1. якісний опір пробиванню;
  2. однорідний склад;
  3. подовження;
  4. грейферна міцність;
  5. енергія абсорбції.

Найкраще із захисними функціями справляються голкопробивні термічно посилені матеріали Tipptex BS або Typar SF.

Можна вибрати та  купити геотекстиль  для різних функцій з огляду на основні технічні особливості цього матеріалу. Великий асортименти дозволяє клієнтам підібрати оптимальне рішення для конкретного об’єкта.

Купити Геотекстиль За Вигідними Цінами Від Компанії «Євроізол».

В асортименті компанії запропоновано кілька високоякісних матеріалів від європейських заводів-виробників. Тепер в Україні можна купити геотекстиль від різних брендів:

Typar SF  – нетканий термічно скріплений геотекстиль, який не боїться вологи. Він на 100% складається з якісних нескінченних волокон поліпропілену. Такий геотекстиль виробляється концерном DuPont на заводі Люксембурзі. Розробники продумали все до дрібниць: матеріал має необхідну пружність та оптимальне подовження разом із однорідною текстурою. Внаслідок цього матеріал має широкий ряд функцій, зокрема функцію фільтрації та активно використовується під час укладання дорожнього покриття, в гідротехнічній будівельній сфері, ландшафтному дизайні та інших будівельних сферах.

Tipptex®BS  – термозміцнений голкопробивний геотекстиль нетканого типу від компанії-виробника Bonar Geosynthetics Kft. Крім надійної механічної фіксації, матеріал проходить обов’язковий процес термічної фіксації з усіх боків. В результаті матеріал має ефективну механічну зносостійкість. Купити геотекстиль можна як для будівельної (гідротехнічної, дорожньої), так і для екологічної сфер.

Kortex GT  – тканий геотекстиль, який був створений із поліефіру (поліестер РЕТ) від передового європейського виробника. Основне призначення даного полотна полягає в армуванні, тобто зміцненні слабких ділянок насипу або земляного полотна. Як додаткова функція матеріалу відзначають можливість створення з даного геотекстилю різних “мішків” – обойм – з наповненням з піску, щоб укладати в їх основу насипу. Це конструкція, що несе, яка збільшує міцність всієї системи укосу. З огляду на цей принцип вдається створювати з Kortex GT укоси з різним ухилом, армуючи їх. Також за рахунок чудових водопропускних здібностей Kortex GT і піску конструкція справляється з функціями фільтра.

«Євроізол-Геосинтетикс»  продає геотекстиль у м. Київ та по Україні,  пропонує якісну продукцію, яка має відповідні сертифікати. Наявність усіх необхідних документів підтверджує той факт, що всі геотекстилі пройшли тестові випробування у складних експлуатаційних умовах та довели, що вони можуть бути використані за нестандартних обставин, з урахуванням встановлених вимог до витратних матеріалів. Виявлено, що жоден із матеріалів не має негативного впливу на довкілля.

Купити Геотекстиль У Києві: Вибір Полотна

Вибір певного виду матеріалу залежить від особливостей завдань, які будуть поставлені перед цим полотном. Перш ніж  купити геотекстиль , потрібно ознайомитися з його основними завданнями:

Для поділу неподібних ґрунтів або фракційних матеріалівВикористовуються термічно скріплені, термічно укріплені та ткані.
Для організації дренажної системиЗастосовують термічно скріплені та термічно укріплені.
Для рівномірного розподілу навантаженьТканини та термічно зміцнені (посилені) полотна.
Для захисту та запобігання пошкодженням уразливих елементів (утеплювач, геомембрани та гідроізоляція)Геотекстилі з низьким рівнем початкової деформації: термічно скріплені та термічно укріплені.
Для зміцнення та армування схилів та укосівТермічно скріплені, термічно укріплені та ткані.

Щоб купити геотекстиль для вирішення певних завдань, потрібно звернути увагу на його технічні характеристики, а також на наступні важливі показники:

– Вага, розмір, довжина рулону;

– кількість погонних метрів у рулоні;

– Діаметр рулону.

Після того, як Ви обрали та вирішили купити геотекстиль у Києві чи по Україні, всі ці показники будуть вказані у супровідній документації від компанії-виробника.

Як Формується Ціна Геотекстилю Та Від Чого Залежить

Лідер проектних робіт та використання геотекстилю ‒ компанія «Євроізол»  допоможе кожному покупцеві визначитися з необхідними різновидами полотен для будь-якого нестандартного завдання. Залежно від певного виду геотекстилю, кожен клієнт має можливість підібрати той матеріал, який має демократичну вартість.

Вартість геотекстилю формується за рахунок трьох основних параметрів: сировина, з якої виробляється матеріал, спосіб виробництва та основні фізико-механічні характеристики (міцність на розрив, граничне подовження, CBR, гідравлічні характеристики). Важливо пам’ятати, що ціна геотекстилю має бути основним критерієм вибору. Компанія «Євроізол-Геосинтетикс» завжди готова дати вичерпну консультацію щодо підбору геотекстилю в конкретну конструкцію та допомогти вибрати оптимальний продукт під те чи інше завдання.

Офіційні 100% Якісні Матеріали Та Їх Переваги

Великий асортимент геотекстилю дозволяє споживачам здійснювати оптові закупівлі матеріалу для виконання різноманітних будівельних робіт. Це офіційні і 100% якісні продукти, які мають наступний набір переваг:

  1. Ізотропність, яка досягнута завдяки високій міцності зв’язків ниток у структурі наших геотекстилів.
  2. Цілком однорідна структура та однакові показники щільності, стійкості до розриву по всій площі геотекстилю.
  3. Це екологічно чисті полотна, що піддаються вторинному переробки після виконання демонтажних процесів або закінчення терміну служби. У результаті вони не становлять небезпеки для навколишнього середовища.
  4. Виняткова здатність поглинати та гасити енергію без пошкоджень, а також чудова грейферна міцність, як здатність протистояти пошкодженням під час укладання великого щебеню.
  5. Матеріал зберігає свої властивості та характеристики навіть при попаданні агресивних хімічних елементів або постійних вібрацій.
  6. Послуги з укладання геотекстилю для створення штучних водойм.
  7. З огляду на всі переваги вдається розібратися з питанням, як формується ціна геотекстилю. Співробітники «Євроізол» здійснюють низку послуг з укладання геотекстилю. До нього входять:
  8. консультація проектувальника під час підбору матеріалу;
  9. надання всіляких технічних карт з укладання, приймання та зберігання на будмайданчику;
  10. в’їзд на об’єкт з метою провести шеф-монтаж та проконсультувати підрядника у нюансах укладання геотекстилю.

Часто геотекстиль використовують для захисту гідроізоляційної мембрани, яка може бути пошкоджена при влаштуванні штучних водойм або при зворотному засипанні фундаментів, а також при будівельно-монтажних роботах. При цьому виходить комбінація матеріалів підвищеного ступеня міцності для тривалої експлуатації конструкції.

Вибір конкретної марки здійснюється з урахуванням висоти привантаження мембрани, типу прилеглого ґрунту та подальшої необхідності у конкретних допоміжних функціях. У такому випадку необхідно придбати термічно посилений голкопробивний геотекстиль, як Tipptex BS або Typar SF.

Застосування Геотекстилю: Важливі Аспекти Підготовки

На сьогоднішній день, у будівництві часто зустрічаються ґрунти, з високим рівнем кислотності або навпаки, лужні середовища (ґрунти, укріплені цементом, бетонні конструкції). Дані типи ґрунтів за рахунок своєї хімічної особливості обмежують використання геотекстилю з поліестеру (PET). Справа в тому, що в агресивних середовищах волокна поліестерового геотекстилю починають розпадатися, що моментально викликає падіння показників фізико-механічних характеристик матеріалу. Доцільно в таких середовищах використовувати геотекстилі поліпропілену (PP). Геотекстилі з поліпропілену добре працюють, як в агресивних, так і в нейтральних середовищах. Наша компанія пропонує якісні поліпропіленові геотекстилі Typar SF та Tipptex BS.

Лідер Проектних Робіт Та Використання Геотекстилю ‒ Компанія «Євроізол»

Починаючи з 2006 року, компанія «Євроізол» є повноцінним учасником світової співдружності IGS, яка працює з різними видами геосинтетичних матеріалів. Саме тому лідер проектних робіт та використання геотекстилю – компанія «Євроізол».

Завдяки налагодженим зв’язкам та співпраці зі світовими виробниками, ми пропонуємо українським покупцям ексклюзивну продукцію від таких брендів, як:

— Дюпон;

— Бонтексгео;

— MGC;

— Low&Bonar;

— Лавіоза;

— Tenax та багато інших.

Будучи лідером у виконанні проектних робіт та використання геотекстилю – компанія «Євроізол» впевнено поповнює власний асортимент черговими новинками. Кожен продукт, перед тим як потрапити у продаж, проходить обов’язкові перевірки на якість та екологічність. Підтвердженням цього є численні сертифікати. Тому українські покупці одержують можливість придбати продукцію з офіційними гарантіями якості від заводу-виробника.

«Геосвіт» Продає Геотекстиль У М.Київ Та По Україні За Демократичною Вартістю

Фахівці компанії завжди готові прийти на допомогу своїм покупцям та підібрати найбільш підходяще рішення для виконання конкретних функцій. Кожен із представлених видів текстилю знайшов своє призначення у дорожньому, екологічному, гідротехнічному чи ландшафтному будівництві. «Геосвіт» продає геотекстиль у м. Київ та по Україні, надаючи не лише великий каталог продукції, а й оптимальну цінову політику для кожного.

Щоб отримати консультацію щодо вибору та покупки геотекстилю на сайті, необхідно скористатися номерами телефонів, представленими на сторінці. Другий варіант зв’язатися з менеджером ‒ заповнити коротку форму, вказавши ПІБ, адресу електронної пошти або номер телефону. Протягом декількох хвилин подана заявка буде розглянута і менеджер неодмінно зв’яжеться для вирішення питань.

Компанія «Геосвіт» продає геотекстиль у м. Київ та по Україні, надаючи можливість усім клієнтам скористатися самовивозом матеріалу або службами доставки по всіх областях.

Ми продаємо геотекстиль та інші надійні геосинтетичні матеріали для різних сфер.

У нашому каталозі запропоновані різні різновиди полотен для різних будівельних галузей. Ми продаємо геотекстиль та інші надійні геосинтетичні матеріали в Україні  для будівництва та будівництва:

– Автомобільних доріг;

– Внутрізаводських доріг та доріг промислового призначення;

– паркувань та стоянок;

– Залізничних колій;

– аеродромів;

– полігонів поховання промислових та побутових відходів;

– Трамвайних шляхів та інше.

У каталозі нашої компанії представлені різні види геотекстилів, георешіток, геомембран, геокомпозитів та інше. Ми продаємо геотекстиль та інші надійні геосинтетичні матеріали в Україні, дозволяючи покупцям ближче познайомитись із високоякісною продукцією від європейських брендів.

Замовити Геотекстиль У Geosvit Для Різних Галузей

Вигідна вартість полотна робить його дуже затребуваним матеріалом у процесі масового застосування як основний будівельний матеріал. В результаті можна  замовити геотекстиль у Geosvit  для наступних сфер:

Будівництво. Має на увазі виконання комплексу функцій і завдань: армування, дренаж та сепаруючі властивості. Таким чином, матеріал використовують у промисловому, цивільному та дорожньому будівництві, при будівництві різноманітних спортивних об’єктів.

Сучасний ландшафтний дизайн, коли потрібно організувати мульчування, поділ земельних верств або захистити окремі території від постійного зростання бур’янів.

Замовити геотекстиль Geosvit для організації штучних водойм різної глибини і ширини, при проведенні покрівельних робіт, коли потрібно скористатися додатковим захисним шаром.

В результаті застосування дане полотно допомагає забезпечити надійність та міцність створених конструкцій. Окремі різновиди геотекстилю здатні покращити фізико-механічні властивості слабких ґрунтів.

Замовляючи геотекстиль у Geosvit, можна легко зводити і розширювати земельні насипи, виключаючи серйозні витрати матеріалів і обсягів робіт, втілюючи в життя найамбітніші проекти.

Typar®SF – це тонкий, термічно скріплений, водопроникний нетканий геотекстиль, виготовлений із 100% поліпропіленових нескінченних волокон виробництва концерну DuPont Люксембург. Матеріал запроектований таким чином, що поєднує високий початковий модуль (пружність), оптимальне подовження (як правило 50%) та велику однорідність, що дає матеріалу надзвичайну працездатність, опірність пошкодженням та відмінні фільтраційні здібності.
Tipptex BS (Тіптекс БС) – нетканий голкопробивний геотекстиль, виготовлений зі 100% поліпропілену виробництва компанії Bonar Geosyntetics Kft. Крім механічного скріплення матеріал піддається наступному термічному скріпленню з двох сторін (Tipptex BS) або піддається додатковому зміцненню гарячим повітрям (Tipptex B) що надає матеріалу унікальних властивостей, що поєднують характеристики термічно і механічно скріплених геотекстилів.
Kortex®GT – ткане геотекстильне полотно, виготовлене з високоміцного поліефіру (поліестеру PET), виробництва компанії Bonar (Словаччина). Тканинний геотекстиль Kortex®GT виконує основну функцію – посилення слабких підстав (армування), і як додаткові функції може виконувати - поділ різнофракційних матеріалів та служити як фільтр. Тканини геотекстилі Kortex®GT за рахунок первинної сировини поліестера мають високу міцність на розтягування та оптимальне подовження.

Застосовується в: Дорожнє будівництво

Задайте питання нашим експертам!