Бетоновані матраци Bontec

Бетоновані матраци Bontec

Бетоновані геотекстильні матраци Bontec  (Бонтек) – зшиті з високоміцного геотекстилю вироби у формі матраца для заповнення бетоном. Ексклюзивна структура виробу та особливе плетіння геотекстилів забезпечує матрацам функцію гнучкої опалубки. Висока розривна міцність геотекстилів та сполучних швів забезпечує стабільність розмірів та цілісність матраців як у процесі заповнення бетоном, так і в процесі експлуатації.

Бетоновані матраци – рулонний матеріал із шириною полотна від 3,75 до 5,30 м, з довжиною полотна в рулоні 100 м. Товщина бетонованих може бути в діапазоні від 3см до 33 см. Вага матраца після заповнення бетоном становить від 80 кг/м 2  до 750кг/ м2 . Міцність тканого геотекстилю для виготовлення матраців починається від 40 кН/м та вище. Окремі полотна з’єднують між собою методом зшивання, внахлест та за допомогою замків типу блискавок.

Бетоновані геотекстильні матраци Bontec - фото 1    Бетоновані геотекстильні матраци Bontec - фото 2    Бетоновані геотекстильні матраци Bontec - фото 3

Бетоновані матраци

Встановлений матрац є монолітною бетонною плитою, що повторює форму основи. Структура матраца надає особливої ​​форми готової конструкції, тим самим розширюючи сферу застосування матеріалу. Особлива конфігурація матраца з фільтруючими клапанами забезпечує додаткову стійкість конструкції на берегах водойм з характерними високими показниками швидкості течії, хвильового навантаження та різкими перепадом рівня води.

Роботи зі встановлення матраців допускається проводити за будь-якої погоди у будь-яку пору року. В оптимальних умовах швидкість монтажу матраців може досягати 700 кв. у робочу зміну.

Основні галузі застосування бетонованих матраців:

 • у конструкціях хвилерізів, брейквотерів, бун (захист морського узбережжя);
 • у конструкціях водопереливних споруд, гребель, дамб (захист населених пунктів та доріг від паводків);
 • захист від розмивів русел річок, штучних каналів за будь-якої швидкості течії;
 • захист фарватерів усіх типів та місць розташування;
 • захист підтоплюваних укосів ґрунтових насипів, наприклад, автомобільних доріг та мостових споруд;
 • захист водойм та каналів від замулювання донними відкладеннями;
 • захист та баластування трубопроводів (особливо газопроводів).

Застосування бетонних матраців - фото 1  Застосування бетонованих матраців - фото 2  Застосування бетонних матраців - фото 3

Застосування бетонованих матраців

Переваги використання бетонованих матраців Bontec (Бонтек):

Миттєві результати:

 • припиняються процеси ерозії берегів та днищ – зупинка зменшення території;
 • готовність до паводків у термін менше 1 тижня;
 • естетичний зовнішній вигляд.

Довгострокові результати:

 • скорочення витрат на днопоглиблювальні роботи, відсипання кам’яних матеріалів;
 • створюються сприятливі умови проживання вздовж берегової лінії.

Застосування бетонованих матраців Bontec

Бетоновані матраци максимально ефективні для захисту русел річок та каналів від руйнування хвилями штормів та швидкою течією. Матраци можуть бути самостійною берегозахисною спорудою і не вимагають особливої ​​підготовки основи. Правильно підібраний склад бетону у поєднанні з високоміцним та еластичним матеріалом опалубки забезпечує надійний та багаторічний захист берегів.