Про компанію

Про компанію

ЄВРОІЗОЛ Geosynthetics  – інженерно-консалтингова компанія, що виконує комплекс науково-дослідних, проектних та супровідних робіт у галузі використання геосинтетичних матеріалів.

З 2006 року компанія Євроізол Геосинтетикс входить до складу світової співдружності з геосинтетичних матеріалів – IGS (International Geosynthetics Society).

Наша компанія представляє на ринку України сучасні геосинтетичні матеріали від провідних Європейських заводів-виробників. На ексклюзивних правах компанія представляє в Україні таких відомих виробників геосинтетичних матеріалів як: DuPont, Bonar, Tenax, Laviosa, MGC та інші, а також надає офіційні гарантії на матеріали від виробника.

Широкий асортимент продукції компанії Євроізол Геосинтетикс представлений усіма різновидами геосинтетичних матеріалів для всіх галузей будівництва (геотекстилі, георешітки, геомембрани, геокомпозити, бентонітові мати, а також геосинтетичними матеріалами для ландшафту та ін.).

Фахівці нашої компанії можуть здійснити оптимальний підбір необхідних різновидів геосинтетичних матеріалів для дорожнього, гідротехнічного, екологічного, а також ландшафтного будівництва.

На підставі розрахунків, а також багаторічного досвіду роботи, фахівці компанії здійснюють оптимальний підбір та постачання геосинтетичних матеріалів для: автомобільних доріг, внутрішньозаводських та промислових доріг, паркувань та майданчиків біля логістичних комплексів та торгово-розважальних центрів, аеродромів, залізниць та трамвайних шляхів, полігонів твердих побутових та промислових відходів, а також різноманітних резервуарів та пожежних водойм відкритого типу.

Ми щиро сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам укомплектувати Ваш об’єкт будівництва найякіснішими та найнадійнішими сучасними геосинтетичними матеріалами.

Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів та партнерів!