Застосування габіонів MGC Slovakia у дорожньому будівництві

Застосування габіонів MGC Slovakia у дорожньому будівництві

Застосування габіонів MGC Slovakia у дорожньому будівництві

Габіони  MGC Slovaki a  – це конструкції заводського виготовлення з металевої оцинкованої сітки подвійного кручення з шестикутними осередками найчастіше у формі паралелепіпеда, що трансформуються в об’ємну конструкцію та заповнюються бутовим каменем на місці будівництва.

Габіони  MGC Slovakia  у дорожньому та залізничному будівництві використовуються для спорудження різноманітних підпірних стін та утримувальних конструкцій як у насипах так і виїмках. Так само габіонні матраци використовуються для протиерозійного захисту відкосів насипів автомобільних і залізниць, що підтоплюються, а так само для захисту укосів дамб по яких проходять дороги.

 

Габіонні підпірні стіни - фото 1

 Габіонні підпірні стіни - фото 2  Габіонні підпірні стіни - фото 3

Габіонні підпірні стіни

Габіонні конструкції, призначені для захисту земляного полотна від небезпечних геологічних процесів (ерозії, осипів, повеней, селів, лавин, зсувів тощо), відносяться до підтримуючих та захисних геотехнічних та гідротехнічних пристроїв та конструкцій.

Підпірні стіни з габіонів у виїмках автошляхів - фото 1 Підпірні стіни з габіонів у виїмках автошляхів - фото 2  Підпірні стіни з габіонів у виїмках автошляхів - фото 3

Підпірні стіни з габіонів у виїмках авто доріг

На відміну від бетонних підпірних стін, утримуючі та захисні конструкції з габіонів є гнучкими, а завдяки великому асортименту розмірів габіонних ящиків MGC Slovakia можна споруджувати конструкції різної форми та конфігурації.

З габіонів можна споруджувати автомобільні насипи та виїмки майже з вертикальними укосами, що суттєво зменшує площу займану дорогою, а також такі конструкції суттєво зменшують обсяги земляних робіт. Використовуючи такі підпірні конструкції, можна споруджувати насипи автомобільних доріг у обмежених умовах.

Вертикальні укоси з габіонів - фото 1  Вертикальні укоси з габіонів - фото 2  Вертикальні укоси з габіонів - фото 3

Вертикальні укоси з габіонів

Також використовуючи габіони можна споруджувати конуси автомобільних та залізничних мостів з вертикальними укосами, що суттєво збільшує ширину підмостового простору, що позитивно впливає на безперешкодне протікання річки під мостом.

Конуса мостів із габіонів - фото 1  Конуса мостів із габіонів - фото 2

Конуса мостів із габіонів - фото 3  Конуса мостів із габіонів - фото 4  Конуса мостів із габіонів - фото 5

Конуса мостів із габіонів

ГАБІОНИ МGC® - Габіонні сітчасті вироби (ГСІ) виробництва компанії MGС®Slovakia (Словаччина) - це коробчасті габіони (ящики), габіонові матраци та циліндричні габіони (метелик) з металевої сітки подвійного кручення. Для виробництва габіонів МGC® застосовується сталевий дріт діаметром 2,7 мм або 3,0 мм із щільним цинковим покриттям 260-290 г/м2 або покриттям Galfan, а також може мати додаткове покриття з ПВХ, що надає виробу великого захисту від освіти. іржі.