Застосування геотуб GeoSvit TUBE у гідротехнічному будівництві

Застосування геотуб GeoSvit TUBE у гідротехнічному будівництві

Применение геотуб GeoSvit TUBE в гидротехническом строительстве

Геотуби GeoSvit®Tube – текстильний контейнер циліндричної форми з протиерозійним екраном в основі, зшитий із синтетичної тканини високої міцності. Функціональні монтажні петлі та патрубки для наповнення геотуби забезпечують легкий монтаж геотуби навіть під водою.

Така конструкція геотуби запобігає розмиву ґрунту і під тубою, і за нею, перешкоджаючи виносу ґрунту з водою. Наявність протиерозійного екрану під геотубою підвищує надійність конструкції берегоукріплювальних споруд.

Основна функція геотуби GeoSvit® Tube (Геосвіт Туб) у гідротехнічних конструкціях – еластична опалубка високої міцності. У встановленому вигляді GeoSvit®Tube – важка гравітаційна споруда, що застосовується за цільовим призначенням: хвилеріз, берегоукріплення, ядро ​​насипної греблі.

Геотубы в гидротехнических конструкциях - фото 1  Геотубы в гидротехнических конструкциях - фото 2

Геотуби в гідротехнічних конструкціях

Геотуби максимально ефективні для захисту берегів морів та річок від руйнування хвилями штормів та швидкою течією. Геотуби можуть бути самостійною берегозахисною спорудою і не вимагають особливої ​​підготовки основи. Правильно запроектована геотуба у поєднанні з високою якістю виробу забезпечить надійний та багаторічний захист берегу.

Геотубы при защите береговых линий - фото 1   Геотубы при защите береговых линий - фото 2 Геотубы при защите береговых линий - фото 3

Геотуби при захисті берегових ліній

Баласт та захист підводних трубопроводів.

Технологія геотекстильних туб успішно застосовується у підводних умовах. Завдяки цьому стало можливим виконання захисних та баластних покриттів на трубопроводах типу водозбір, пульпопровід тощо. Баластне покриття захистить трубу від механічних пошкоджень, компенсує виштовхуючу силу легких вуглеводнів і стабілізує трубу навіть в умовах дії течій і хвиль.

Геотуби GeoSvit®Tube – (Геосвіт Туб) – вироби у формі контейнера з високоміцних тканих геотекстилів. Геотекстильні туби GeoSvit®Tube виготовляють на заводі з урахуванням індивідуальних вимог проекту та є унікальними для сукупності умов конкретного об'єкта. GeoSvit®Tube складається з тканинного типу геотекстилю, обробленого для ефективної роботи як на відкритому повітрі в умовах ультрафіолету, так і під водою (солона вода морів).
Задайте питання нашим експертам!