Застосування геотуб GeoSvit TUBE у гідротехнічному будівництві

Застосування геотуб GeoSvit TUBE у гідротехнічному будівництві

Застосування геотуб GeoSvit TUBE у гідротехнічному будівництві

Геотуби GeoSvit ® Tube  – текстильний контейнер циліндричної форми з протиерозійним екраном в основі зшитий із синтетичної тканини високої міцності. Функціональні монтажні петлі та патрубки для наповнення геотуби забезпечують легкий монтаж геотуби навіть під водою.

Така конструкція геотуби запобігає розмиву грунту і під тубою, і за нею, перешкоджаючи виносу грунту з водою. Наявність протиерозійного екрану під геотубою підвищує надійність конструкцій берегоукріплювальних споруд.

Основна функція геотуби GeoSvit ® Tube (Геосвіт Тубе) у гідротехнічних конструкціях – еластична опалубка високої міцності. У встановленому вигляді GeoSvit ® Tube – важка гравітаційна споруда, що застосовується за цільовим призначенням: хвилолом, берегоукріплення, ядро ​​насипної греблі.

Геотуби в гідротехнічних конструкціях - фото 1  Геотуби в гідротехнічних конструкціях - фото 2  

Геотуби у гідротехнічних конструкціях

Геотуби максимально ефективні для захисту берегів морів та річок від руйнування хвилями штормів та швидкою течією. Геотуби можуть бути самостійною берегозахисною спорудою і не вимагають особливої ​​підготовки основи. Правильно запроектована геотуба у поєднанні з високою якістю виробу забезпечить надійний та багаторічний захист берегів.

Геотуби при захисті берегових ліній - фото 1  Геотуби при захисті берегових ліній - фото 2 Геотуби при захисті берегових ліній - фото 3

Геотуби при захисті берегових ліній

Баласт та захист підводних трубопроводів.

Технологія геотекстильних туб успішно застосовується у підводних умовах. Завдяки цьому стало можливим виконання захисних та баластуючих покриттів на трубопроводах типу водозабір, пульпогін тощо. Баластне покриття захистить трубу від механічних ушкоджень, компенсує силу, що виштовхує легких вуглеводнів і стабілізує трубу навіть в умовах дії течій і хвиль.

Геотуби GeoSvit®Tube – (Геосвіт Туб) – вироби у формі контейнера з високоміцних тканих геотекстилів. Геотекстильні туби GeoSvit®Tube виготовляють на заводі з урахуванням індивідуальних вимог проекту та є унікальними для сукупності умов конкретного об'єкта. GeoSvit®Tube складається з тканинного типу геотекстилів, обробленого для ефективної роботи як на відкритому повітрі в умовах ультрафіолету, так і під водою (солона вода морів).