Застосування бетонованих матраців Bontec в гідротехнічному будівництві

Застосування бетонованих матраців Enka® Mattress у гідротехнічному будівництві

Застосування бетонованих матраців Bontec в гідротехнічному будівництві.

Матрац Enka® Mattress Тип 1: фільтруючий бетонований матрац.

Матрац текстильний тканий наступним чином: верхні і нижні полотна матрацу переплетені один з одним у точках, що регулярно повторюються, котрі діють як фільтри. Така конструкція матраца запобігає розмиву ґрунту під ним, перешкоджаючи виносу ґрунту з водою. Зняття гідростатичного тиску підвищує надійність конструкцій берегоукріплювальних споруд.

Матрац Enka® Mattress Не фільтраційний бетонований матрац.

Верхні та нижні полотна рівномірно з’єднані між собою за допомогою розпірних ниток для того, щоб забезпечити задану товщину матрацу при заповненні бетоном.

Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2 - фото 1  Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2 - фото 2

Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2

Основна функція матраца Enka® Mattress у конструкціях – еластична опалубка високої міцності.

Бетоновані матраци максимально ефективні для захисту русел річок та каналів від руйнування хвилями штормів та швидкою течією. Матраци можуть бути самостійною берегозахисною спорудою і не вимагають особливої ​​підготовки основи. Правильно підібраний склад бетону у поєднанні з високоміцним та еластичним матеріалом опалубки забезпечує надійний та багаторічний захист берегів. Таке кріплення застосовується для узбереж морів та річок і воно ефективне навіть в умовах льодоходів (руху криги і крижаних полів на річках під дією течії чи вітру) та штормів.

Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 1

Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 2   Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 3

Бетоновані матраци для захисту берегів.

Бетоновані матраци застосовуються для влаштування штучних каналів для транспортування води. При застосуванні матраців Enka® Mattress досягається не тільки цілісність русла каналу, а й гідроізоляція,тобто зберігається транспортна здатність каналу. До того ж, як правило, ця технологія захищає русло каналу від наносів (перенесені по руслу річки тверді частинки розмиву у канали і водойми) і заболочування.

Захист каналів матрацами, що бетонуються, Bontec - фото 1   Захист каналів матрацами, що бетонуються, Bontec - фото 2

Захист каналів бетонованими матрацами Enka® Mattress

Баласт та захист підводних трубопроводів.

Технологія бетонованих матраців Enka® Mattress успішно застосовується у підводних умовах навіть на великих глибинах. Завдяки цьому стало можливим виконання захисних та баласних покриттів на трубопроводах типу магістральних газопроводів та нафтопроводів. Надійне бетонне покриття захистить трубу від механічних пошкоджень, компенсує виштовхуючу силу легких вуглеводнів і стабілізує трасу навіть в умовах підводних течій.

 Баластування трубопроводів - фото 1   Баластування трубопроводів - фото 2

Баластування трубопроводів

Технологія бетонованих матраців Enka® Mattress робить можливим захист фарватерів від замулювання та небажаних розмивів. З цією метою максимальний ефект Enka® Mattress досягається в умовах морських та річкових портів та при захисті опор мостів та причалів.

Захист судноплавних каналів - фото 1  Захист судноплавних каналів - фото 2

Захист судноплавних каналів

Матраци бетоновані еластичні застосовуються як для ділянок з рівною поверхнею, так і при складному рельєфі.

Захист судноплавних каналів - фото 3   Захист судноплавних каналів - фото 4

Бетоновані геотекстильні матраци - вироби cшиті з високоміцного геотекстилю у формі матраца для заповнення бетоном. Ексклюзивна структура виробу та особливе плетіння геотекстилю забезпечує матрацам функцію гнучкої опалубки. Висока міцність при розриві геотекстилів та сполучних швів забезпечує стабільність розмірів та цілісність матраців як у процесі заповнення бетоном, так і в процесі експлуатації.
Задайте питання нашим експертам!