Застосування бетонованих матраців Bontec в гідротехнічному будівництві

Застосування бетонованих матраців Bontec в гідротехнічному будівництві

Застосування бетонованих матраців Bontec в гідротехнічному будівництві.

Матрац Bontec® (Бонтек) Тип 1:  матрац, що фільтрує бетонований .

Матрац текстильний витканий наступним чином: верхнє і нижнє полотна матраца переплетені один з одним у точках, що регулярно повторюються, які діють як фільтри. Така конструкція матраца запобігає розмиву грунту під ним, перешкоджаючи виносу грунту з водою. Зняття гідростатичного тиску підвищує надійність конструкцій берегоукріплювальних споруд.

Матрац Bontec® Тип 2: Матрац, що не фільтрує бетонований.

 

Верхнє та нижнє полотна рівномірно з’єднані між собою за допомогою розпірних ниток для того, щоб забезпечити задану товщину матраца при заповненні бетоном.

Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2 - фото 1  Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2 - фото 2

Бетоновані матраци Bontec Тип-1 та Тип-2

 

Основна функція матраца Bontec® у конструкціях – еластична опалубка високої міцності.

Бетоновані матраци максимально ефективні для захисту русел річок та каналів від руйнування хвилями штормів та швидкою течією. Матраци можуть бути самостійною берегозахисною спорудою і не вимагають особливої ​​підготовки основи. Правильно підібраний склад бетону у поєднанні з високоміцним та еластичним матеріалом опалубки забезпечує надійний та багаторічний захист берегів. Таке кріплення застосовується для морських та річкових узбереж і ефективне навіть в умовах льодоходів та штормів.

Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 1    

Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 2   Бетоновані матраци для захисту берегів - фото 3

Бетоновані матраци для захисту берегів

 Бетоновані матраци застосовуються для влаштування штучних каналів для транспортування води. Застосуванням матраців Bontec® досягається не тільки цілісність русла каналу, а й гідроізоляційні властивості, а значить, збереже здатність каналу, що транспортує. До того ж, як правило, ця технологія захистить русло каналу від наносів і заболочування.

Захист каналів матрацами, що бетонуються, Bontec - фото 1   Захист каналів матрацами, що бетонуються, Bontec - фото 2

Захист каналів бетонованими матрацами Bontec

Баласт та захист підводних трубопроводів.

Технологія матраців, що бетонуються, Бонтек успішно застосовується в підводних умовах навіть на великих глибинах. Завдяки цьому стало можливим виконання захисних та баластуючих покриттів на трубопроводах типу магістральних газопроводів та нафтопроводів. Надійне бетонне покриття захистить трубу від механічних пошкоджень, компенсує силу легких вуглеводнів, що виштовхує, і стабілізує трасу навіть в умовах підводних течій.

 Баластування трубопроводів - фото 1   Баластування трубопроводів - фото 2

Баластування трубопроводів

Технологія бетонованих матраців  Bontec® уможливить  захист фарватерів від замулювання та небажаних розмивів. З цією метою максимальний ефект Bontec® досягається в умовах морських та річкових портів та при захисті опор мостів та причальних споруд.

Захист судноплавних каналів - фото 1  Захист судноплавних каналів - фото 2

Захист судноплавних каналів

Матраци бетоновані еластичні та застосовні для ділянок як з рівною поверхнею, так і при складному рельєфі.

Захист судноплавних каналів - фото 3   Захист судноплавних каналів - фото 4

Бетоновані геотекстильні матраци - зшиті з високоміцного геотекстилю вироби у формі матраца для заповнення бетоном. Ексклюзивна структура виробу та особливе плетіння геотекстилів забезпечує матрацам функцію гнучкої опалубки. Висока розривна міцність геотекстилів та сполучних швів забезпечує стабільність розмірів та цілісність матраців як у процесі заповнення бетоном, так і в процесі експлуатації.