Застосування геотекстилю Typar® SF у ландшафтному будівництві

Геотекстиль Typar® SF за рахунок унікальної технології виробництва та великої кількості марок знайшов широке застосування при створенні різноманітних ландшафтів та благоустрою території біля будинків та котеджів.

У ландшафтному дизайні геотекстиль Typar® SF застосовується:

  • для мульчування та захисту від бур’янів;
  • для розділу шарів родючого з неродючим ґрунтом;
  • для обмеження росту коріння рослин;
  • при спорудженні доріжок та майданчиків;
  • для влаштування дренажів;
  • при створенні садів на покрівлях та зимових садів.

Застосування геотекстилю Typar® SF для мульчування (захист від бур’янів; розділення шарів ґрунту).

Мульчування – це поверхневе покриття ґрунту мульчею (покладеної на геотекстиль) для захисту ґрунту та покращення його властивостей. Роль мульчі можуть виконувати найрізноманітніші органічні та неорганічні матеріали. Мульчування є одним із найбільш ефективних способів підтримки здоров’я культурних рослин, до того ж мульчування із застосуванням геотекстилю Typar® SF є захистом від бур’янів. Геосинтетик дозволяє заощаджувати кількість мульчі, запобігаючи змішуванню її з верхнім шаром родючого ґрунту, а також полегшує доступ до ґрунту та кореневих систем рослин без додаткових трудомістких операцій.

Використання геотекстилю Typar® SF при мульчуванні

При розділенні, геотекстиль Typar® SF запобігає перемішуванню ґрунтів або інертних матеріалів між собою. Використання геотекстилю Typar® SF зберігає та покращує однорідність та функціональність різнофракційних матеріалів.

   

Поділ матеріалів за допомогою геотекстилю Typar®SF

Застосування геотекстилю Typar® SF при будівництві доріжок та майданчиків.

Геотекстиль Typar® SF у конструкції доріжок та майданчиків дозволяє:

  • уникнути деформацій на поверхні через змішування дрібнозернистих та крупнозернистих матеріалів;
  • підвищити несучу здатність за рахунок запобігання втрати крупнозернистих матеріалів при його змішуванні з ґрунтовою основою та досягти більшого коефіцієнта ущільнення;
  • зберегти дренуючу здатність крупнозернистого шару.

     

Геотекстиль Typar® SF при створенні доріжок на ділянці

Застосування геотекстилю Typar® SF при спорудженні дренажних систем.

Дренаж – природне або штучне видалення води з поверхні, це спосіб збору та відведення ґрунтових вод від ділянки та споруд за допомогою системи дренажних труб, свердловин, каналів, підземних галерей та інших пристроїв.

Доведено, що синтетичні дрени, що містять геотекстильний фільтр з Typar® SF, є економічно альтернативними традиційним піщаним дренам. Як правило, геосинтетичні дренажні мати або дрени виготовлені за принципом сендвіча: дренуюча серцевина обмежена зовні пластами геотекстильних фільтрів з геотекстилю Typar® SF. Щоб уникнути забиття та забруднення дренажного пласта, геотекстильний фільтр з Typar® SF завжди повинен бути включений у дренажну систему.

      

Геотекстиль Typar® SF в дренажних конструкціях.

Застосування геотекстилю Typar® SF для спорудження садів на дахах (зелені покрівлі).

Геотекстиль Typar® SF широко поширений та оптимальний для влаштування «зелених» покрівель. Він може бути застосований у різних конструктивних рішеннях та для виконання різних функцій: захист гідроізоляції, поділ та фільтрація, дренаж, посилення, а також рівномірний розподіл навантажень на поверхню та інше.

   

Геотекстиль Typar® SF при створенні зелених покрівель

Так само геотекстиль при облаштуванні ландшафту може застосовуватися для обмеження росту коренів і обмеження росту небажаних рослин.

   

Задайте питання нашим експертам!