Сторінки: Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

За допомогою  геомембрани  GEOSVIT ® HDPE  (Геосвіт) створюють системи гідроізоляції при будівництві та реконструкції об’єктів наступного типу: меліоративні водоймища (полив та зрошення); декоративні ставки; канали, що транспортують воду; акумулюючі водоймища (резервуари для накопичення чистої води та водонапірні вежі; греблі польдерів та греблі водоупорні; пожежні резервуари та подібні інженерні споруди). 

Ключовими перевагами технології гідроізоляції GEOSVIT ® HDPE прийнято вважати:

  • Довговічність системи гідроізоляції до впливу метеоумов;
  • Сумісність із чистою водою.
  • Стійкість системи до можливих механічних навантажень та сейсмічної активності.
  • Простота та висока швидкість виконання з мінімальними підготовчими роботами.
  • Високий рівень адаптації конструктивних рішень до проектним вимогам.

Застосування геомембрани GeoSvit  ®  HDPE у сільському господарстві для ізоляції каналів, водойм поливу та зрошення.

Критеріями вибору марки геомембрани приймаються ДСТУ 13362:2008. У більшості випадків обов’язковими критеріями є: а) стійкість до погодних умов; б) механічна міцність та опірність пошкоджень; в) довговічність; г) водонепроникність; д) хімічна стійкість.

Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 1  Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 2   Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 3

Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE

Підвищити врожайність, знизити ризики втрати рослин, підвищення конкурентної спроможності продукції в стислі терміни стало реальним з технологією своєчасного поливу/зрошення. Особливо відчутними є результати у південних регіонах України. Проте якісне зберігання та подача запасів води для поливу завжди були складними завданнями для аграріїв південних областей. З сучасним матеріалом GEOSVIT ®  HDPE (Геосвіт) та перевіреними технологіями пристрою меліоративних водойм усі складнощі перетворилися на переваги (EN 13361). Зберігаючи, без особливих витрат, чисту воду ви завжди готові до посух та високих температур.

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 1  Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 2  Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 3

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE

Головним завданням при будівництві акумулюючих водойм є накопичення та збереження запасу води без втрат і додаткових витрат на підкачування води.

Критерії вибору марки матеріалу позначені ДСТУ EN 13362:2008.

Універсальність технології GEOSVIT® HDPE  робить реальним виконання ізоляції водойм/ резервуарів у будь-якому стані (новий, старий) та з будь-яким типом стінок (грунт, цегла, бетон, метал та ін.).

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 4   Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 5

Особливу увагу приділяють контролю якості виробництва геомембрани на заводі, а також контролю якості виробництва монтажних робіт безпосередньо на ділянці.

Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 1  Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 2  Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 3

GeoSvit®HDPE – рулонний полімерний водонепроникний бар'єр, виготовлений із первинної сировини поліетилену високої щільності (HDPE) за екструзійною технологією. Геомембрани GeoSvit®HDPE відносяться до геосинтетичних матеріалів, які виконують ізолюючу (бар'єрну) функцію. Геомембрани виробляють різних марок із товщиною полотна від 0,5мм до 3,0мм, що дозволяє оптимізувати вибір при створенні конструкції системи гідроізоляції. Залежно від товщини полотна змінюється стійкість геомембрани до пробивання.