Технологія укладання дренажного геокомпозиту Enkadrain для зелених покрівель

Технологія укладання дренажного геокомпозиту Enkadrain для зелених покрівель

Технологія укладання дренажного геокомпозиту Enkadrain для зелених покрівель

Геокомпозит  Enkadrain  у конструкціях зелених експлуатованих покрівель застосовується як дренажний шар для відведення зайвої вологи.

Укладання геокомпозиту відбувається на попередньо підготовлену за умовами проекту поверхню.

Укладання Enkadrain у горизонтальній площині - фото 1    Укладання Enkadrain у горизонтальній площині - фото 2

Укладання Enkadrain у горизонтальній площині

Обрізання рулону по довжині Enkadrain® здійснюється за допомогою будівельного ножа чи ножиць. Полотно необхідної довжини заводиться на стіну із запасом 10см і  закріплюється  за допомогою дюбелів та ущільнювальних прокладок.   

Послідовність укладання Enkadrain на вертикальну поверхню - фото 1  Послідовність укладання Enkadrain на вертикальну поверхню - фото 2  Послідовність укладання Enkadrain на вертикальну поверхню - фото 3  Послідовність укладання Enkadrain на вертикальну поверхню - фото 4

Послідовність укладання Enkadrain на вертикальну поверхню

З’єднання окремих полотен матеріалу Enkadrain ®  передбачає з’єднання «внахлест» фільтруючих геотекстилів і з’єднання «встик» дренуючих серцевини. Для стикування шарів фільтруючих геотекстилю в торцевих частинах рулону передбачені відповідні випуски. Нахлести геотекстилів необхідно скріпити між собою дужками за допомогою степлера або зварити гарячим повітрям будівельним феном.

Паралельна стикування окремих полотен Enkadrain - фото 1    Паралельна стикування окремих полотен Enkadrain - фото 2

Паралельна стикування окремих полотен Enkadrain

У місці примикання геокомпозиту до водозбірних труб та вентиляційних виходів, у матеріалі прорізаються отвори необхідного діаметра для пропуску труб. Для більшої функціональності конструкції можна обернути частину труби, що примикає, геокомпозитом Enkadrain ®  і з’єднати його з основним шаром покладеного матеріалу.

Укладання геокомпозиту біля перешкод та комунікацій - фото 1  Укладання геокомпозиту біля перешкод та комунікацій - фото 2

Укладання геокомпозиту біля перешкод та комунікацій

Зелені покрівлі з дренажним геокомпозитом Enkadrain - фото 1  Зелені покрівлі з дренажним геокомпозитом Enkadrain - фото 2  Зелені покрівлі з дренажним геокомпозитом Enkadrain - фото 3

Зелені покрівлі з дренажним геокомпозитом Enkadrain

Enkadrain® (дренажний геокомпозит Енкадрейн) – водопроникний дренажний мат, виробництва компанії Bonar (Німеччина), який складається з дренажуючого ядра, розміщеного між двома нетканими термоскріпленими або голкопробивними фільтрами. Дренуючий шар складається з міцних кручених поліамідних ниток, сплавлених між собою в місцях перетину. Завдяки своїй конструкції Enkadrain® має високу дренуючу здатність при значних навантаженнях.