Jutenon®

Геомати Jutenon®

Jutenon ®  EC  ( Ютенон ) –  натуральна протиерозійна геосітка (геомат), виготовлена ​​з джутових або кокосових волокон, виробництва компанії JUTA, Чехія.

Даний матеріал є одним з різновидів протиерозійних геоматів (геосіток). Він використовується для зміцнення кореневої системи схилів укосів та берегів при водній чи вітровій ерозії. Т.к. матеріал повністю натуральний, через певний проміжок часу він розкладається, не залишаючи після себе жодних слідів.

Jutenon ®  ECJ –  джутова сітка. Термін її служби становить 3-5 років;

Jutenon ®  ECС –  кокосова сітка. Термін її служби становить 5-7 років.

Протиерозійний захист за допомогою Jutenon - фото 1  Протиерозійний захист за допомогою Jutenon - фото 2

Протиерозійний захист за допомогою Jutenon

Основною відмінністю використання цієї геосітки є те, що після використання цього продукту замовник не має у схилі синтетики. Плюс, перегниваючи, матеріал створює додатково удобрену поверхню рослинності.

Необхідно пам’ятати, що  Jutenon ®  EC  (Ютенон) є лише поверхневим захистом від ерозійних процесів, тому, якщо Вам необхідно вирішити серйозніші проблеми, пов’язані з можливим обваленням або іншими внутрішніми деформаційними процесами у схилі, рекомендується звернутися до профільних фахівців для визначення варіантів зміцнення схилу .

Застосування натуральних геоматів Jutenon - фото 1  Застосування натуральних геоматів Jutenon - фото 2  Застосування натуральних геоматів Jutenon - фото 3

Застосування натуральних геоматів Jutenon

Основні технічні характеристики Jutenon

ХарактеристикиредJutenon ECC 500Jutenon ECJ 400Jutenon ECJ 700
Сировина кокосовий горіхджутджут
Питома вагаг/м2500400700
Міцність вздовжкН/м6,47,513,5
Міцність упопереккН/м6,47,513,5
Подовження вздовж%102330
Подовження впоперек%101330
Розмір осередкумм25/1530/3015/10
Довжина полотнам68 (50)5050
Ширина полотнам1,222,01,0 (2,0)
Площа рулонум 283 (61)10050 (100)

Основні переваги використання  Jutenon ® EC : 

  • –  протиерозійний захист із зміцненням кореневої системи;
  •  легкий монтаж;
  •   матеріал повністю натуральний, після розкладання не залишає жодних слідів на схилі;
  •   Економічність проведення робіт.

Застосування геосітки Jutenon

Застосування натуральної геосітки Jutenon у ландшафтному будівництві
Основними функціями натуральної геосітки Jutenon EC® у ландшафтному будівництві та благоустрої території є протиерозійний захист схилів від водної та вітрової ерозії, захист берегів водойм від розмиву, а також кріплення декоративних та конструктивних елементів на укосах у водній частині декоративних садових ставків штучного походження.

Укладання сітки Jutenon

Вирівнювання поверхні укосу. Укіс має бути очищений від великих кам'яних вкраплень, залишків коріння, великої рослинності та ущільнений. Влаштування спеціальних анкерних траншей на підставі та на вершині укосу глибиною не менше 0,3м. При великій кількості атмосферних опадів схил повинен бути висушений, щоб було можливе проведення робіт.