Сторінки: Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

Застосування геомембрани GeoSvit HDPE у гідротехнічному будівництві

За допомогою геомембрани GEOSVIT® HDPE (Геосвіт) створюють системи гідроізоляції при будівництві та реконструкції об’єктів наступного типу:
меліоративні водоймища (полив та зрошення);
декоративні ставки;
канали, що транспортують воду;
акумулюючі водойми (резервуари для накопичення чистої води та водонапірні вежі; греблі польдерів та греблі водозбірні; пожежні резервуари та подібні інженерні споруди).

Основними перевагами технології гідроізоляції GEOSVIT® HDPE прийнято вважати:

  • Довговічність системи гідроізоляції до впливу метеорологічних умов.
  • Сумісність із чистою водою.
  • Стійкість системи до можливих механічних навантажень та сейсмічної активності.
  • Простота та висока швидкість влаштування з мінімальними підготовчими роботами.
  • Високий рівень адаптації конструктивних рішень до проектних вимог.

Застосування геомембрани GeoSvit ® HDPE у сільському господарстві для ізоляції каналів, водойм поливу та зрошення.

Критеріями вибору марки геомембрани приймаються за ДСТУ EN 13362:2017. У більшості випадків обов’язковими критеріями є: а) стійкість до погодних умов; б) механічна міцність та опір до пошкоджень; в) довговічність; г) водонепроникність; д) хімічна стійкість.

Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 1  Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 2   Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE - фото 3

Водойми з використанням геомембрани GeoSvit HDPE

Підвищити врожайність, знизити ризики втрати рослин, підвищити конкурентну спроможність продукції в стислі терміни стало реальним з технологією своєчасного поливу/зрошення. Особливо відчутними є результати у південних регіонах України. Проте якісне зберігання та подання запасів води для поливу завжди були складним завданням для аграріїв південних областей. З сучасним матеріалом GEOSVIT® HDPE (Геосвіт) та перевіреними технологіями пвлаштування меліоративних водоймищ всі складнощі перетворилися на переваги (EN 13361). Зберігаючи, без особливих витрат, чисту воду ви завжди готові до посухи та високих температур.

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 1  Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 2  Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 3

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE

Головним завданням при будівництві акумулюючих водоймищ є накопичення та зберігання запасу води без втрат і додаткових витрат на підкачування води.

Критерії вибору марки матеріалу позначені ДСТУ EN 13362:2017

Універсальність технології GEOSVIT® HDPE робить реальним виконання ізоляції водойм/ резервуарів у будь-якому стані (нові, старі) та з будь-яким типом стінок (ґрунт, цегла, бетон, метал та ін.).

Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 4   Меліоративні водойми з геомембрани GeoSvit HDPE - фото 5

Особливу увагу приділяють контролю якості виробництва геомембрани на заводі, а також контролю якості монтажних робіт безпосередньо на ділянці.

Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 1  Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 2  Геомембрана GEOSVIT® HDPE - фото 3

GeoSvit® HDPE – рулонний полімерний водонепроникний бар'єр, виготовлений із первинної сировини поліетилену високої щільності (HDPE) за екструзійною технологією. Геомембрани GeoSvit® HDPE відносяться до геосинтетичних матеріалів, які виконують ізолюючу (бар'єрну) функцію. Геомембрани виробляють різних марок із товщиною полотна від 0,5 мм до 3,0 мм, що дозволяє оптимізувати вибір під час створення конструкції системи гідроізоляції. Залежно від товщини полотна змінюється стійкість геомембрани до пробиття.