Застосування геомембрани Xavan у ландшафтному будівництві

Застосування геомембрани Xavan у ландшафтному будівництві

Застосування геомембрани Xavan у ландшафтному будівництві

Геомембрана Xavan ®  у ландшафтному будівництві та благоустрої територій застосовується при спорудженні декоративних водойм, струмків, водоспадів, зимових садів та садів на дахах.

Xavan ®  – є міцним і стійким до фізичних пошкоджень матеріалом за рахунок того, що матеріал має армуючий прошарок, який покритий з двох сторін спеціальним полімером.

Виробник цього продукту подбав про те, щоб монтаж даного матеріалу проводився однаково легко і фахівцями зі спорудження водойм та простими обивателями. Для цього були розроблені та виготовлені спеціальні сполучні стрічки Xavan®. Таким чином, монтаж геомембрани Xavan® проводиться термічним способом за допомогою як спеціального обладнання, так і за допомогою спеціальних сполучних стрічок.

Штучна водойма - фото 1  Штучна водойма - фото 2

Штучна водойма

Водойми та інші споруди, змонтовані з даної геомембрани, довговічні, оскільки матеріал стійкий до температурних перепадів. Також у сировині, з якої виготовлений продукт, є УФ – стабілізатор, який захищає матеріал від сонячних променів.

Геомембрана Xavan у ландшафтному будівництві застосовується для:

 

  • Споруди водойм.
  • Гідроізоляція несучих перекриттів при створенні садів на дахах.

Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 1  Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 2  Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 3

Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм .

Xavan ®  — гнучка, легка та міцна геомембрана, яка ідеально підходить та застосовується професіоналами всього світу у ландшафтній архітектурі для створення декоративних водойм, струмків, водоспадів, каскадів, декоративних боліт тощо. Чорний матовий колір матеріалу відтворює та імітує вигляд природного дна водоймища при покритті його водою, що створює зрештою не підроблене відчуття натурального ставка в саду.

Матеріал має різні формати рулонів (під конкретні потреби та розміри проектованих водойм), а також продається в спеціальних упаковках.

Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 4  Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 5  Геомембрана Xavan® при спорудженні водойм - фото 6

Геомембрана Xavan® при гідроізоляції несучих перекриттів – основи садів на дахах.

Матеріал також застосовують для створення садів на дахах або терасах. Він застосовується як основна, або додаткова гідроізоляція. Xavan® укладають на плиту перекриття приміщення, попередньо захистивши від пошкоджень голкопробивним геотекстилем, який укладається на поверхню попередньо. В інверсійних “зелених покрівлях” геомембрану укладають на плити утеплювача як додаткову гідроізоляцію.

Геомембрана Xavan® — довговічний матеріал, оскільки стійкий до хімічних сполук, поширених у складах добрив, стимуляторах росту рослин, гербіцидах, пестицидах, інсектицидах та ін., які потраплятимуть у ґрунт «зеленої покрівлі» протягом усього терміну експлуатації.

Геомембрана Xavan® при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 1  Геомембрана Xavan® при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 2  Геомембрана Xavan® при гідроізоляції несучих перекриттів - фото 3

Xavan® (Ксаван) – спеціальна геомембрана для створення штучних водойм, яка виготовлена ​​унікальним способом виробництва концерну Du Pont, Люксембург. Відмінною особливістю мембрани Xavan® є те, що вона складається з трьох шарів: внутрішній шар із термічно скріпленого поліпропілену, подібного до матеріалу TYPAR® SF, покритий з обох боків термопластичним олефіном.