Застосування пластикових шпунтів Prolock у гідротехнічному будівництві

Застосування пластикових шпунтів Prolock у гідротехнічному будівництві

Застосування пластикових шпунтів Prolock у гідротехнічному будівництві.

Шпунти Prolock ®  – полімерні шпунти зі спеціальними отворами для комбінованого їх застосування з дерев’яними або металевими палями, з метою створення шпунтових стін високої міцності та підвищеної довговічності. Встановлюються шпунти методом віброзанурення у ґрунт.  

Основна функція шпунтових конструкцій Prolock ®  при будівництві об’єктів гідротехнічного та транспортного призначення – зміцнення та захист ґрунтових масивів від сповзання та розмивів. У встановленому вигляді система Prolock ®  – легка гравітаційна утримуюча споруда у формі суцільної шпунтової стінки.

Шпунтові стіни максимально ефективні для довговічного захисту берегів річок, озер, штучних водойм та каналів від руйнування хвилями, швидким перебігом або під дією водної ерозії. У порівняльному аналізі вартість комбінованої шпунтової стіни Prolock вигідніша, ніж залізобетонні або габіонні конструкції за однакових технічних показників.

Приклади використання пластикових шпунтів Prolock - фото 1 Приклади використання пластикових шпунтів Prolock - фото 2 Приклади використання пластикових шпунтів Prolock - фото 3 Приклади використання пластикових шпунтів Prolock - фото 4

Приклади використання пластикових шпунтів Prolock

У дорожньому будівництві дана технологія дозволить максимально швидко і надійно захистити існуючі і знову насипи, що зводяться від зсуву, особливо в умовах підтоплення. Герметичні замки запобігають фільтрації води в тіло насипу та захистять конструкцію дороги від руйнування.

Технологія монтажу пластикових шпунтів Prolock передбачає застосування обладнання для віброзанурення. Завдяки широкому спектру обладнання даного типу установка шпунтових систем Prolock не є дуже трудомісткою і можлива навіть у стиснених умовах землевідведення.

Установка пластикових шпунтів - фото 1  Установка пластикових шпунтів - фото 2  Установка пластикових шпунтів - фото 3  Установка пластикових шпунтів - фото 4

Встановлення пластикових шпунтів

Конструкція системи дозволяє виконувати суцільну стіну з будь-яким радіусом закруглення: поворот стіни на кут до 15 градусів виконується без додаткових елементів конструкції. Це дозволяє повністю уникнути прямих ліній, що особливо цінується при оформленні ландшафту.

З метою інженерного забезпечення технології системи шпунтів Prolock фахівцями розроблено низку конструктивних рішень, технологічні карти, проводять розрахунки на спеціальному програмному комплексі, з урахуванням усіх факторів, що впливають на стійкість конструкції. Таким чином, вибираючи систему комбінованих шпунтів Prolock, ви отримуєте повний інженерний супровід та гарантію кінцевого результату, починаючи з проекту та закінчуючи здаванням в експлуатацію.

Установка пластикових шпунтів - фото 5  Установка пластикових шпунтів - фото 6  Установка пластикових шпунтів - фото 7

Пластикові шпунти Prolock (Пролок) – являють собою полімерні шпунти трубчастого типу (є спеціальний отвір для встановлення внутрішніх паль), вироблені методом екструзії з характерним об'ємним профілем для комбінованого застосування спільно з металевими або дерев'яними палями, виробництва компанії Profextru, Голландія. Як дерев'яні пальи можуть використовуватися палі круглого або квадратного перерізу.