DUALTEX PVA

Георешітка DUALTEX ПВА

Дуалтекс ПВА

Георешітки Dualtex PVA – високоміцний матеріал, виконаний з полівінілспиртових волокон, доповнених бітумним просоченням, а також досить тонкою підкладкою з нетканого поліпропіленового полотна. Представлене полотно доповнено пропиткою, що містить бітум.

Геокомпозитний матеріал відрізняється різною формою осередків (квадратні та прямокутні), а у вузлах виробник використовував досить щільні нитки. Залежно від певних умов експлуатації підбирають грати з різними за габаритами осередками. Показники міцності георешітки Dualtex PVA варіюються від 50 до 200 кН/м.

Цей матеріал характеризується низьким подовженням, про що свідчить його міцність під час використання асфальтобетонних сумішей при укладанні дорожнього покриття. Адже сам по собі асфальтобетон відрізняється мінімальною міцністю на розтяг, тому часто відбувається утворення тріщин на асфальтованих поверхнях дороги. Поступово це призводить до повного руйнування дорожнього полотна і, відповідно, зменшення його експлуатаційних термінів.

Застосування георешіток Dualtex PVA має на увазі якісне армування асфальтобетонних шарів. Це необхідно для перерозподілу всіх напруг, що можуть виникати у конструкції дороги. Таким чином, вдається збільшити термін служби монолітного асфальтобетонного шару. 

Функціональні особливості георешіток Dualtex PVA

Купити георешітки Dualtex PVA необхідно для армування асфальтобетонних поверхонь доріг, призначених для автомобільного транспорту, для магістральних вулиць та аеродромів. Крім того, це полотно відмінно захищає новий шар асфальтобетону від прояву відбитих тріщин, що були на старому покритті. Це особливо актуально у випадках, коли укладання нових доріг здійснюють на старий шар асфальтобетону.

Георешітки Dualtex PVA характеризуються такими функціональними особливостями: 

 • Армування асфальтобетонних поверхонь. За допомогою геокомпозитного матеріалу можна досягти високих характеристик міцності і особливої ​​пружності дорожнього одягу. Все це є нагородою грамотного розподілу навантаження по всій дорожній поверхні в процесі впливу на неї транспортних засобів.
 • Відсутність прояву відбитих тріщин. Купуючи георешітки Dualtex PVA, можна виключити утворення відбитих тріщин, що проявляються у верхніх шарах. Це пов’язано з тим, що вдається перерозподілити напругу горизонтально по всій поверхні.
 • Захист від утворення колії. Завдяки рівномірному розподілу навантажень вдається уникнути утворення колії або вибоїн навіть за умов високих температур.

Характеристики георешіток Dualtex PVA зробили їх незамінними у сфері дорожнього будівництва, коли необхідно виконати укладання нового полотна або завершити ремонт раніше пошкодженої дороги.

Основні параметри георешіток Dualtex PVA

Приймаючи рішення замовити георешітки Dualtex PVA Україна, необхідно попередньо детально ознайомитись з основними характеристиками та параметрами даного матеріалу. 

Характеристики 

Стандарт

ред. змінити

Грунтекс ® ПВА 

50/50

100/100

Сировина

Поливинилспирт (PVA)

Сировина підкладки

Поліпропілен (PP)

Тип покриття 

 

 

Бітум

Фізико-механічні властивості

Максимальна тестова міцність на розрив, вздовж/поперек

В ISO 10319

кН/м

55/55

110/110

Розрахункова міцність на розрив, вздовж/поперек

В ISO 10319

кН/м

50/50

100/100

Граничне подовження, 

В ISO 10319

%

6.0

Міцність при 5% подовження, вздовж/поперек

В ISO 10319

кН/м

40/40

80/80

Параметри упаковки 

Ширина рулона

м

5,0/5,2

Довжина рулону

м

100

 

Особливості застосування георешіток Dualtex PVA

В результаті користування георешітка Dualtex PVA вдається досягти наступних необхідних показників при укладанні асфальтобетонного шару:

 • Зменшити або повністю виключити утворення колії.
 • Гарантувати ідеальне сполучення старого асфальтованого покриття з новим полотном, за винятком можливого утворення тріщин в ділянках стику цих двох поверхонь.
 • Вдається в кілька разів збільшити здатність дорожньої конструкції, що несе. 
 • Можливість захистити новий верхній шар дорожнього полотна від тріщин, які можуть виявитися внаслідок того, що на пошкоджений асфальтобетонний шар було укладено інше дорожнє полотно.
 • Виключити утворення тріщин на поверхні дорожнього покриття, пов’язаного з його втомою.
 • Можливість продовжити експлуатаційні терміни дорожнього полотна.

Придбати георешітки Dualtex PVA Київ можна у перевірених постачальників, які дійсно пропонують у продаж високоякісну та оригінальну продукцію від популярної компанії-виробника. 

Купити георешітки Dualtex PVA: особливості матеріалу 

Спеціальні георешітки з бітумним просоченням активно використовуються в процесі будівництва нових автомобільних трас, доріг місцевого та регіонального призначення, тротуарів, прибудинкових територій, які також необхідно заасфальтувати. Придбати георешітки Dualtex PVA Київ можна для створення асфальтованих ділянок, розташованих біля приватних та громадських споруд, включаючи всілякі промислові підприємства.

Представлений матеріал був розроблений із застосуванням популярного методу екструзії з використанням високоякісної синтетичної сировини. Зважаючи на основні параметри георешіток Dualtex PVA, важливо відзначити їх особливі показники міцності, за рахунок яких вдається продовжити термін служби асфальтобетонного покриття. 

Виходячи з цього, матеріал відрізняється відразу кількома основними функціями:

 • стабілізація ґрунтової основи;
 • перерозподіл навантажень по всій поверхні;
 • армування асфальтобетонного шару

У процесі виробництва такого матеріалу розробники використовують спеціальні добавки, які дозволяють зробити георешітки стійкою до негативного впливу хімічних елементів та агресивного середовища в цілому. 

Замовити георешітки Dualtex PVA Україна: переваги популярного матеріалу

Застосування георешіток Dualtex PVA сприяє ефективному зчепленню кількох асфальтобетонних шарів між собою. За допомогою даного матеріалу істотно зменшуються всі навантаження, що розтягують, а також збільшуються розподільні здібності асфальтобетонних доріг.

Завдання армуючого прошарку полягає в тому, щоб уповільнити процес утворення тріщин та вибоїн на асфальтованих поверхнях. Таким чином, вдається збільшити стандартний міжремонтний інтервал, що призводить до значної економії коштів. В результаті користування георешітка Dualtex PVA немає необхідності в тому, щоб регулярно виділяти гроші на щорічний ремонт дорожнього полотна.

Основні переваги таких грат:

 • Можливість збільшити несучу здатність дорожнього полотна нового або відремонтованого.
 • Тривалий експлуатаційний термін завдяки використанню високоякісної сировини в основі конструкції.
 • Високі показники стійкості до різких температурних перепадів, до деформацій, негативного впливу агресивного середовища.
 • Рівномірний розподіл навантажень.
 • Можливість поділити конструкційні шари дорожнього полотна.
 • Застосування ґрат на ділянках, де відзначають наявність досить слабкого ґрунту.
 • Матеріал виключає нерівномірне осадження дорожнього полотна після завершення будівельних чи ремонтних робіт.
 • Можливість зменшити собівартість будівельних чи ремонтних робіт за рахунок зменшення кількості використовуваного природного матеріалу.

Застосування георешіток Dualtex PVA сприяє тому, що вдається знизити можливість зміщення амортизаційної подушки, яка входить до конструкції дорожнього покриття. Крім того, такий геосинтетичний матеріал допомагає збільшити стабілізацію ґрунтових насипів, а також гарантувати ефективний захист від зсувів або ґрунтової ерозії. Адже ці процеси поступово впливають на якість дорожнього полотна, руйнуючи його зсередини.

Вибрати та купити георешітки Dualtex PVA можна в процесі будівництва або ремонту конструкцій, які надалі можуть зазнавати негативного впливу статичних та динамічних навантажень. 

Купити георешітки Dualtex PVA в Україні: посилення основи 

У процесі будівництва нового дорожнього полотна доводиться використовувати різні зернисті шари, під якими прийнято розглядати щебінь, пісок різних фракцій, а також піщано-гравійні суміші. Разом із ґрунтом такі шари відрізняються низькими показниками міцності на розтягуванні. Це означає, що вони не можуть сприймати всі зусилля, які відбуваються в грунтовому шарі і є результатом зовнішніх навантажень на поверхню.

Тому необхідно купити георешітки Dualtex PVA, які допомагають повною мірою сприймати ці навантаження без ризику деформації дорожнього полотна. Таким чином, георешітки виступають у ролі необхідного армуючого шару.

Посилення основи на зволожених ділянках з використанням георешіток Dualtex PVA

Купуючи георешітки Dualtex PVA, її можна легко використовувати під час будівництва нових дорожніх полотен або в результаті реконструкції пошкоджених ділянок дороги. Особливо важливо використовувати цей матеріал на територіях, де знаходяться сильно перезволожені ґрунти. Таким чином, вдається зміцнити нижній шар перед укладанням асфальтобетонних сумішей, що гарантує створення міцної конструкції, яка прослужить довгі роки.

Придбати георешітки Dualtex PVA в Києві можна для будівництва нових смуг руху або для створення нових проїздів поруч із вже існуючими заасфальтованими ділянками дороги. В результаті вдасться виключити можливе нерівномірне просідання дорожнього насипу і всього дорожнього полотна, що може виникнути під впливом вологи.

Посилення основи в процесі реконструкції доріг 

Для надійного армування зернистих насипів, що входять до основи дорожнього одягу, також рекомендується купити георешітки Dualtex PVA в Україні. Це особливо важливо, коли чекає проведення реконструкції автомобільних доріг або заасфальтованих паркувальних місць. 

Необхідність використання саме такого матеріалу обумовлена ​​тим, що під час експлуатації дорожнього полотна, а також проведення будівельних робіт на зернисті шари впливають досить великі зусилля: 

 • горизонтальні; 
 • вертикальні.

Причому такі зусилля виникають як у результаті пересування спецтехніки (на етапі проведення будівельних робіт), так і в процесі пересування автомобілів (під час експлуатації дорожнього полотна). Відмовляючись від того, щоб замовити георешітки Dualtex PVA Україна, можна зіткнутися із суттєвими проблемами. Ці проблеми пов’язані з тим, що зернисті шари з часом деформуватимуться: вдавлюватися в основу або зрушуватися вбік.

Такі наслідки, що відбуваються всередині цієї конструкції, обов’язково негативно впливають і на верхній шар дорожнього покриття. Причому з цією проблемою можна зіткнутися не тільки на тих ділянках дороги, що призначені для проїзду автомобільного транспорту, а й на парковках або стоянках. Дуже часто біля різних супермаркетів або торговельно-розважальних центрів знаходяться спеціальні паркувальні зони – це заасфальтовані ділянки з розміткою. 

Якщо протягом тривалого часу на такі ділянки негативно впливатиме статичне нерухоме навантаження від великої кількості автомобілів, відзначають серйозні пошкодження внутрішнього шару. З часом такі ушкодження виявляються і на поверхні у вигляді тріщин, вибоїн, що призводить до руйнування всього асфальтобетонного шару. 

Замовити георешітки Dualtex PVA в Україні для складних ділянок дороги. 

В результаті користування георешітка Dualtex PVA вдається виконати високоякісне армування дорожнього одягу. Незважаючи на те, що застосування такого матеріалу в дорожньому полотні дозволяє продовжити термін останнього, однією з головних переваг є відсутність тріщин у процесі експлуатації цієї ділянки дороги. 

Враховуючи характеристики георешіток Dualtex PVA, важливо відзначити, що навантаження на такому дорожньому полотні ніколи не буде зосереджено виключно на одній певній ділянці. Вона розподіляється по всій поверхні, де використали даний матеріал. Завдяки такій властивості грати можна сміливо використовувати навіть у гірській місцевості, на схилах або на територіях з нестійкими ґрунтами, де потрібно організувати асфальтоване покриття. Саме тут армуючий шар здатний запобігти утворенню тріщин внаслідок зміни ґрунтових насипів.

Купуючи георешітки Dualtex PVA, вдається витримувати кути укосу з урахуванням проектної документації. Однак під час експлуатації такого матеріалу не слід залишати його на довгий час під впливом сонячних променів. 

Витрата геоматеріалу під час укладання 

Щоб покращити параметри георешіток Dualtex PVA, їх спеціально просочують бітумом для якісного зчеплення з асфальтобетонним шаром. Процес укладання матеріалу на поверхню попередньо підготовленої ділянки відбувається виключно вручну. Для цього необхідно попередньо очистити, вирівняти та ущільнити поверхню ґрунту, акуратно розкочуючи рулон по ділянці. 

Перш ніж засипати ґрати, її вирівнюють і трохи натягують. Це допоможе уникнути складок, що призведе до нерівного дорожнього полотна. Важливо враховувати, що між кількома полотнами, починаючи від краю, потрібно дотримуватись певного нахлесту. Такий нахлест може змінюватись від 0,1 до 0,40 м. У разі відсутності нахлеста відзначають подальшу деформацію вже розкладеного матеріалу.

Витрата матеріалу при нахльост залежить відразу від декількох важливих критеріїв: 

 • на якому конкретно ділянці планується застосування ґрат;
 • який тип ґрунту на даному відрізку території;
 • який кут нахилу ділянки.

Виходячи з цих показників, можна розрахувати та замовити георешітки Dualtex PVA в Україні з урахуванням точної кількості необхідних рулонів. 

Для армування асфальтобетонного шару найчастіше будівельники залишають нахлест від 10 до 25 см. У даному випадку працює наступне правило: чим твердіше поверхня ґрунту, тим меншим повинен бути нахльостування, а при м’якому ґрунті нахльостування потрібно збільшувати.

Особливості та характеристики сучасних георешіток Dualtex PVA

За рахунок основних параметрів георешіток Dualtex PVA такі матеріали знайшли своє застосування внаслідок армування зернистих шарів дорожнього полотна під час будівництва доріг, що будуть розташовані на крутих підйомах чи спусках. У такій ситуації геокомпозитний матеріал, крім армування, виконує ще одну допоміжну функцію: виключає можливе зсув щебеневого шару. Адже на таких крутих підйомах та спусках на асфальтовану поверхню передаються чималі зусилля зсуву.

Щоб унеможливити передчасне руйнування даної ділянки, рекомендується замовити георешітки Dualtex PVA Україна. Використання двовісного матеріалу виключає ймовірність вдавлювання зернистих шарів, що будуть знаходитися в шарах, що підстилають даної конструкції. Крім того, можна помітно збільшити стійкість усієї конструкції до можливих подальших зрушень.

Купуючи георешітки Dualtex PVA, організовуємо тимчасові під’їзні дороги. 

Характеристики георешіток Dualtex PVA зробили їх незамінним матеріалом, який використовується у процесі організації тимчасових доріг для вантажних автомобілів та інших видів спецтехніки. 

Особливість такого дорожнього полотна полягає у його конструктивних відмінностях порівняно із звичайними ділянками дороги. В даному випадку немає потреби у застосуванні верхнього асфальтобетонного шару. Таким чином, конструкція складається лише з одного щебеневого шару. 

Як результат, зазначають такі наслідки:

 • під час інтенсивних опадів ґрунтова основа отримує надто велику кількість вологи;
 • від сильного навантаження з боку спецтехніки основа вдавлюється у перезволожений ґрунт.

Якщо замовити георешітки Dualtex PVA Україна, тоді щебінь, який використовується як єдиний зернистий шар, моментально фіксується в осередках. Таким чином, ці грати виконують функцію деякої арматури, забезпечуючи необхідний зручний під’їзд для різних видів спецтехніки. Іноді георешітки застосовують у парі з геотекстильними шарами, які є відмінними фільтруючими полотнами.

Придбати георешітки Dualtex PVA: особливості правильного укладання матеріалу 

У процесі виконання ремонтних робіт на дорожній ділянці потрібно купити георешітки Dualtex PVA в Україні, яку необхідно використовувати як основний армуючий шар. 

Процедура ремонту виглядає так:

 • на шар, який зазнає деформації, необхідно насипати пісок;
 • після цього використовують георешітки.

Причому фіксувати якимось чином такий матеріал до нижнього шару не потрібно. Адже цей процес надалі негативно впливатиме на натяг полотна під час засипки.

Проте є ситуації, коли без обов’язкової фіксації просто не обійтися. У такому разі, замовляючи георешітки Dualtex PVA в Україні, необхідно скористатися набором анкерів. Кріплення необхідне, коли на готове дорожнє полотно надалі передбачаються досить великі навантаження або, коли йдеться про території, що постійно зазнають негативного впливу вітрової ерозії.

В якості анкерів використовують стандартні Г-подібні елементи, що доповнені нижніми загостреними кінцями розміром близько 4-5 мм і довжиною 20 см. 

Особливості укладання та фіксації геоматеріалу: 

 • У процесі фіксації анкерів потрібно дотримуватися певної відстані – близько 10-15 м за довжиною. Анкера фіксують також у двох точках по ширині.
 • Укладання решітки здійснюється на попередньо підготовлену основу. При цьому не варто забувати, що необхідно зберегти певний запас шару насипного матеріалу +0,1 м в кожну зі сторін.
 • Зверху на георешітки насипають зернистий шар гравію. Причому товщина такого шару підбирається індивідуально для кожної окремої ділянки дороги з урахуванням її подальших експлуатаційних особливостей.

Принимая решение купить георешетку Dualtex PVA в Украине, Вы можете обратиться за помощью к нашим специалистам, которые проконсультируют каждого клиента в выборе определенного материала. Мы поможем покупателям приобрести исключительно оригинальную продукцию с гарантийным сроком, рассказывая о правильных способах укладки таких решеток, а также их дальнейшем хранении. Представленные материалы имеют высокое качество и соответствуют основным стандартам ГОСТа.