DUALTEX PET

Георешітка DUALTEX PET

Dualtex PET

Георешітки Dualtex PET – це матеріал, в основу якого входять полістерові нитки та бітумне просочення. Додатково виробник використовує спеціальну міцну підкладку, виготовлену з нетканого геотекстильного полотна, яке відрізняється досить тонкою основою і має бітумне просочення. 

Подані решітки характеризуються наявністю комірчастої структури і можуть мати прямокутну або квадратну форму. Прийнято відрізняти різні моделі з урахуванням початкових розмірів осередків та ступеня густини, показники якої варіюються від 50 до 200 кН/м.

Вивчаючи основні параметри георешіток Dualtex PET, слід зазначити, що вони характеризуються низьким подовженням. В результаті така решітка забезпечує створення міцного асфальтобетонного шару.

За своєю структурою асфальтобетон має мінімальний відсоток міцності на розтягуванні, а тому в процесі тривалої експлуатації досить часто відзначають утворення тріщин на даній поверхні. 

Головне завдання в результаті армування дорожнього шару полягає в тому, щоб грамотно перерозподілити всю напругу і цим продовжити термін служби дорожнього полотна.

Основні функції георешіток Dualtex PET

Купуючи георешітки Dualtex PET, кожен споживач повинен обов’язково ознайомитися з головними функціональними особливостями такого поширеного матеріалу. Популярність грат гесинтетичного типу є заслугою наступних важливих функцій:

 • Виконується процес армування асфальтобетонних доріг. Георешітки Dualtex PET допомагають збільшити загальні показники пружності дорожніх поверхонь. Крім того, вони сприяють рівномірному розподілу навантаження від ваги транспортних засобів. 
 • Матеріал захищає дороги від утворення відбитих тріщин. Такі тріщини досить часто проявляються у верхніх шарах дорожнього покриття. Завдання цих грат полягає в перерозподілі всього навантаження, що виключає проникнення тріщини у верхній шар дороги.
 • Придбати георешітки Dualtex PET Київ необхідно для захисту дорожнього полотна від утворення колії. Завдання такої георешітки базується на тому, щоб рівномірно розподілити навантаження, виключаючи появу різних вибоїн. Причому цей захист залишається актуальним навіть за умов досить високих температурних показників.

Застосування георешіток Dualtex PET є актуальним під час створення асфальтобетонних доріг для автомобільного транспорту, для аеродромів та магістральних вулиць. Крім того, така сітка знайшла своє застосування під час укладання нового дорожнього полотна, яке укладалося поверх старого, де вже є досить велика кількість тріщин. Таким чином, на новому покритті виключена можливість появи подібних дефектів.

Основні параметри георешіток Dualtex PET

Приймаючи рішення купити георешітки Dualtex PET, Ви цим вибираєте високоякісні матеріали, здатні збільшити несучі характеристики будь-якого асфальтованого покриття. Усього цього вдалося досягти завдяки продуманому складу кожної моделі таких ґрат.

Характеристики 

Стандарт

Од. змін.

Dualtex ® PET 

50/50

100/100

Сировина

Поліестер (PET)

Сировина підкладки

Поліпропілен (PP)

Тип покриття 

 

 

Бітум

Фізико-механічні властивості

Максимальна тестова міцність на розрив, вздовж/поперек

EN ISO 10319

кН/м

55/55

110/110

Розрахункова міцність на розрив, вздовж/поперек

EN ISO 10319

кН/м

50/50

100/100

Граничне подовження

EN ISO 10319

%

10.0

Міцність при 5% подовження, вздовж/поперек

EN ISO 10319

кН/м

20/20

40/40

Параметри упаковки 

Ширина рулону

м

5,0/5,2

Довжина рулону

м

100

Купити георешітки Dualtex PET: переваги матеріалу 

Характеристики георешіток Dualtex PET зробили їх досить популярним матеріалом у сфері дорожнього будівництва. Крім своїх основних функцій, такі решітки дозволяють помітно заощадити на закупівлі асфальтобетонної суміші. Доведено, що в результаті використання цих ґрат значно скорочуються витрати асфальтобетону під час укладання нового дорожнього покриття.

В результаті активного користування георешітка Dualtex PET можна відзначити їх наступні переваги: 

 • Матеріал стійкий до негативного впливу вологи, а також різких температурних перепадів.
 • Високі показники міцності.
 • Оптимальна витрата матеріалу під час роботи (ремонт доріг або укладання нового дорожнього полотна).
 • Склад грат стійкий до негативного впливу агресивного середовища.
 • Зручне транспортування та подальше зберігання георешіток у спеціальних рулонах.
 • Наявність високоякісного складу із застосуванням бітумного просочення.
 • Простий та зрозумілий спосіб монтажу. 

Завдяки цьому замовити георешітки Dualtex PET Україна можна для будівництва доріг, призначених для різних видів транспортних засобів.

Характеристики георешіток Dualtex PET

Геокомпозитний матеріал широко відомий за рахунок своєї міцності та надійності. Порівняно з іншими своїми аналогами такі грати вважаються досить щільними та здатними витримувати колосальні навантаження (вага великогабаритного транспортного засобу).

Основне призначення матеріалу – армування. Саме тому застосування георешіток Dualtex PET актуальне для будівельної та дорожньо-ремонтної сфери. У процесі покупки варто звернути увагу на такі важливі характеристики ґрат:

 • Показники розривного навантаження відразу у двох можливих напрямках – поперечному та поздовжньому. Цей показник вказується виробником у кН/м та позначає певне зусилля, яке зможе витримати грати до абсолютного руйнування. Саме від цього параметра безпосередньо залежать характеристики міцності георешіток Dualtex PET. Однак варто пам’ятати, що чим більше показники розривного навантаження, тим дорожчий матеріал. 
 • Розмір осередків. Такі розміри вимірюються і вказуються виробником мм. Залежно від певного призначення, для якого необхідно замовити георешітки України, прийнято підбирати форму та габарити таких осередків.
 • Особливості просочення. Геосинтетичний матеріал може бути просочений різними компонентами: полімерне або бітумне просочення. Армують матеріали, доповнені бітумним просоченням, спочатку призначені для зміцнення асфальтових доріг, а полімерне просочення необхідне для зміцнення грунту.

Тому перед тим, як купити георешітки Dualtex PET, важливо уважно ознайомитися з їх основним набором характеристик, які впливають не тільки на якість матеріалу, але також на його остаточну вартість. 

Купуючи георешітки Dualtex PET, не забуваємо про її призначення 

Сучасні грати з геосинтетичних матеріалів активно застосовуються для:

 • Майбутнього створення спеціальних майданчиків різної площі з асфальтованим покриттям, розрахованих під величезні навантаження (це можуть бути всілякі складські приміщення та інше).
 • Армування асфальтобетонного шару для доріг – автомобільні, вертолітні майданчики або смуги аеродромів.

Це два основні призначення георешіток Dualtex PET, які можна придбати по всіх областях України.

Застосування георешіток Dualtex PET

Основні характеристики георешіток Dualtex PET дозволяють їм легко «працювати» в парі з різними типами асфальтобетонних сумішей. Це помітно полегшує процес експлуатації матеріалу, який може використовуватися під час ремонту або будівництва різного дорожнього одягу.

Виділяють кілька варіантів укладання армуючого шару залежно від запланованих результатів:

  • Суцільне армування дороги. У такому випадку необхідно купити георешітки Dualtex PET в рулонах і виконати їх укладання по всій довжині та ширині ділянки, яку планується надалі асфальтувати.
  • Часткове армування. Здійснюється фрагментарне укладання матеріалу виключно у певних ділянках: над поздовжніми або поперечними швами, а також над тріщинами. Цей спосіб особливо актуальний у процесі виконання ремонту доріг або, коли здійснюється укладання нового асфальтованого шару поверх старого дорожнього одягу. Купуючи георешітки Dualtex PET, вдається створити тріщиноперервний шар, що оберігає нове дорожнє покриття від прояву всіляких деформацій.

Комбіноване армування. В даному випадку необхідно організувати суцільне укладання матеріалу в довжину і ширину всієї ділянки, що асфальтується, разом з додатковим застосуванням геосинтетичних матеріалів над швами і тріщинами. 

Залежно від певного способу армування потрібно придбати георешітку Dualtex PET Київ певного розміру, враховуючи точну необхідну кількість рулонів. Спеціально для цього потрібно вибрати конкретний спосіб і зробити відповідні виміри ділянки, де проводитимуться роботи. 

Застосування георешіток Dualtex PET є актуальним у таких випадках:

 • Коли здійснюється будівництво нового дорожнього полотна на попередньо підготовленій ділянці.
 • Під час заміни вже старого та сильно деформованого дорожнього полотна на нове асфальтобетонне покриття.
 • Коли потрібно виконати укладання вирівнюючого шару покриття або шару зносу.
 • Коли важливо перекрити окремі деформовані ділянки дороги, виготовлені з цементобетонного шару асфальтобетонними сумішами. 
 • Коли потрібно розширити вже наявну дорогу. У такому разі необхідно замовити георешітки Dualtex PET Україна, які зможуть виключити утворення тріщин та інших деформацій на ділянках, де старе асфальтоване покриття буде сполучатися з новим дорожнім полотном.

Враховуючи всі параметри георешіток Dualtex PET, кожен покупець зможе відшукати найбільш вдалий варіант для виконання певної роботи на ділянці дороги.

Як вибрати та купити георешітку Dualtex PET в Україні. 

Для того, щоб замовити георешітки Dualtex PET в Україні, необхідно звернути увагу на декілька важливих критеріїв, завдяки яким можна вибрати дійсно якісний матеріал:

 • рекомендується врахувати певний розмір осередків, а також підібрати найбільш відповідну їх форму;
 • показники поверхневої густини;
 • граничну поздовжню міцність (в даному випадку мається на увазі розривне навантаження під час поздовжнього розтягування);
 • граничну поперечну міцність (у разі має на увазі розривна навантаження під час поперечного розтягування).

Враховуючи всі вищевказані параметри георешіток Dualtex PET, можна підібрати і придбати двоосну геосітку, що дійсно підходить, від популярного виробника. Саме такі матеріали активно використовують під час армування асфальтобетонних шарів дорожнього полотна. 

Особливості використання георешіток Dualtex PET

Під час будівництва доріг потрібно придбати георешітки Dualtex PET за доступними цінами, які можуть застосовуватися для:

 • Зміцнення несучої конструкції, виконаної із зернистих матеріалів. У такому разі рекомендується створити спеціальний шар, який буде розташований між шаром щебеню та будівельного піску. Таким чином, вдається легко розділити інертні шари за рахунок надійної фіксації крупнозернистих матеріалів, у вигляді яких можуть бути використані: щебінь, гравій та інше. В результаті можна створити міцне дорожнє полотно, що є монолітною і досить пружною конструкцією. 
 • Зміцнення несучих підстав нежорсткого дорожнього одягу, коли застосовують необроблені зернисті матеріали. Це сприяє зменшенню загальних показників товщини вже готової заасфальтованої ділянки, що разом із цим дозволяє збільшити його експлуатаційні терміни.

Таким чином, купуючи георешітки Dualtex PET, покупець вибирає високоміцний і надійний армуючий шар, здатний зробити ділянку дороги більш довговічною, практичною і зносостійкою. 

Замовити георешітки Dualtex PET в Україні для будівництва автодоріг 

Для армування автомобільних доріг все частіше використовують спеціальні ґрати з геосинтетичного матеріалу. Причому такий спосіб вважається актуальним під час ремонту та будівництва різних дорожніх полотен – жорстких чи нежорстких конструкцій. Крім того, замовити георешітки Dualtex PET Україна можна також і для будівництва доріг у кілька смуг. У такому випадку грати виконують функцію важливого елемента, оскільки розташовані між підстилаючим і несучим шаром.

Застосування цього матеріалу в конструкції дорожнього полотна сприяє зміцненню всієї ділянки завдяки тому, що вдається збільшити коефіцієнт зчеплення матеріалів, які вважаються головними наповнювачами. Якщо до ґрат прикласти сконцентроване навантаження, місце деформації буде визначено дорожнім одягом за рахунок наявності комірчастої структури виробу. Поступове збільшення показників жорсткості готового дорожнього полотна здійснюється внаслідок сильного опору негативному впливу зовнішніх факторів на кожну з осередків грат. 

Придбати георешітки Dualtex PET за доступними цінами 

Наша компанія пропонує кожному покупцю вибрати та купити георешітки Dualtex PET в Україні в будь-якому з регіонів за демократичними цінами від компанії-виробника. Щоб придбати виключно високоякісну та оригінальну продукцію, необхідно довіряти покупку матеріалу перевіреним дилерам.

Останнім часом активне застосування георешіток у сфері дорожнього будівництва стало одним із найкращих методів армування, що сприяє плитоутворенню на поверхні. Причому товщина такої плити повністю відповідає висоті використовуваного геоматеріалу. В результаті правильно створена конструкція унеможливлює утворення колій, вибоїн та інших деформацій, які можуть проявлятися на поверхні дорожнього полотна. 

Під впливом високих навантажень матеріал, що виконує роль заповнювача для осередків, поступово ущільнюється. Саме в цей момент і здійснюється перерозподіл всього навантаження дільницею дороги. Таким чином, відзначають утворення так званого «плитного ефекту», коли створена конструкція нагадує гнучку плиту. 

В результаті активного користування георешітка Dualtex PET вдається прискорити час проведення організованих будівельних робіт, так як з’являється можливість забезпечити цілий рік проїзд спецтехніки під час ремонту або укладання доріг. Тому необов’язково додатково створювати спеціальні під’їзні шляхи.

Крім цього відзначають ще одну важливу перевагу, завдяки якій можна купити георешітки Dualtex PET в Україні: вдається зменшити витрату заповнювача для осередків, що сприяє зниженню собівартості будівельних робіт, а також зменшенню термінів виконання всіх запланованих процесів. 

За рахунок наявності вертикальної площини стінок кожної з осередків помітно зменшується коефіцієнт ковзання всієї конструкції. Під час роботи грунт не постійно розповзатиметься по поверхні підстилаючого матеріалу. Така особлива властивість також дозволяє дорожньому полотну добре справлятися з великими навантаженнями в процесі його активної експлуатації. 

У разі застосування георешітки для бетонних або асфальтобетонних дорожніх полотен збільшуються початкові показники опірності такого полотна до деформацій, які можуть виникати під впливом різких температурних перепадів. Таким чином, стінки осередків беруть на себе функцію відповідних вертикальних прокладок, що відповідають за забезпечення функції демпфування. 

Замовити георешітки Dualtex PET в Україні: основні правила експлуатації 

У процесі використання георешіток Dualtex PET необхідно дотримуватися певних правил їх укладання, не забуваючи про правильне зберігання та транспортування даного матеріалу. Порушення таких правил часто стає головною причиною утворення величезної кількості дефектів на дорожньому полотні, що може спричинити його поступове руйнування.

Список основних умов містить правильне зберігання матеріалу. Найкраще розмістити рулони в закритому приміщенні, куди не потрапляє сонячне світло, де зберігаються оптимальні показники вологості та температури. При цьому не варто розривати захисну плівку, в якій запаковано кожен окремо взятий рулон. 

Виконувати укладання решітки потрібно на попередньо очищену та рівну поверхню ділянки. У процесі зберігання георешітки можна складати один на одного у висоту не більше ніж 2-3 рулони. 

Замовляючи георешітки Dualtex PET в Україні, необхідно пам’ятати про такі важливі правила:

 • Розмір осередку потрібно підбирати, звертаючи увагу на дані рекомендації: її габарити повинні бути в 2-2,5 рази більшими, ніж розмір підібраного щебеню.
 • Вибираючи асфальтобетонні суміші, варто віддавати перевагу тим, що повністю відповідають ГОСТу.
 • Стандартні показники розривного навантаження мають становити близько 40 кН/м. 

Виходячи з цього, вдасться підібрати та купити оригінальні георешітки Dualtex PET в Україні з доставкою.

Підготовчі процедури перед укладанням георешітки 

Перед тим, як розпочати укладання геосинтетичного матеріалу, необхідно подбати про попередню підготовку ділянки. В іншому випадку відзначають деформацію ґрат, що також негативно позначається на якості вже готового дорожнього полотна. 

Ділянка, на яку належить укладання решітки, має бути сухою, очищеною від великого сміття і рівною. Тут не повинно бути ніяких глибоких ям, вибоїн, коріння рослин та інших пагорбів. 

Всі тріщини та нерівності глибиною більше 1 см потрібно вирівняти, заповнюючи бітумом. Тріщини менше 3 мм, як правило, залишаються без обробки.

Асфальтні шари, між якими передбачається укладання георешітки, необхідно акуратно обробити бітумною емульсією. Таким чином, вдається гарантувати високоякісне зчеплення шарів меду собою, що надалі позитивно позначається на якості готового дорожнього полотна та його експлуатаційних особливостях загалом. 

Якщо ж йдеться про поверхню, яка попередньо була сильно перезволожена, тоді необхідно зробити сушку конструкції, а також скористатися дренажним шаром.

Купівля георешітки за допомогою компанії Geosvit

Наша компанія займається поширенням різних геосинтетичних матеріалів від усіляких виробників, пропонуючи кожному покупцеві підібрати найбільш відповідне рішення. 

Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти своїм клієнтам здійснити правильний вибір георешіток для дорожнього будівництва. Перед покупкою кожен споживач має можливість отримати детальну консультацію від фахівця, ставлячи йому всі питання, що цікавлять. Великий досвід роботи нашої команди дозволяє нам проводити оптимальний вибір та постачання георешіток Dualtex PET по всій території України, пропонуючи дійсно доступні ціни на продукцію.