ASPHALTEX GLASS та DUALTEX GLASS

Скляні грати ASPHALTEX GLASS та DUALTEX GLASS

Asphaltex, Dualtex GLASS

Георешітки Asphaltex, Dualtex GLASS є двовісними ниткопрошивними виробами, в процесі виробництва яких розробники застосували відразу кілька видів високоякісної сировини. Під такою сировиною прийнято розглядати високомодульне скляне волокно, а також бітумне просочення.

Представлений армуючий синтетичний матеріал (АСМ) доповнений спеціальним просоченням для покращеної адгезії. Георешітка відрізняється незначним подовженням на 4%. Такі властивості георешіток Asphaltex і Dualtex GLASS роблять їх відповідним матеріалом, який відмінно поєднується з асфальтобетонним шаром.

Асфальтобетон у чистому вигляді відрізняється низькими показниками міцності на розтяг, що часто призводить до наявності тріщин. Тому це незахищене покриття досить швидко втрачає свою початкову міцність, що скорочує його основні експлуатаційні терміни.

Виходячи з цього, у сучасній будівельній сфері для армування асфальтобетонного шару вже давно використовують георешітки Asphaltex, Dualtex GLASS, які допомагають грамотно перерозподілити максимальне навантаження на всю дорожню поверхню. Таким чином, вдається продовжити термін служби монолітного асфальтобетонного шару. Крім того, купуючи георешітки Asphaltex, можна також збільшити стійкість асфальтного шару до різних зсувів, що відбуваються під негативним впливом зовнішніх факторів. Тому такий матеріал знайшов своє застосування не тільки під час нового будівництва доріг, але й у процесі їх реконструкції.

Особливості застосування георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS

Скляні грати прийнято використовувати у будівельній сфері під час ремонту та укладання нових доріг. Враховуючи основні параметри георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS, їх активно застосовують у таких цілях:

Георешітка ГССТ - фото 1  Георешітка ГССТ - фото 3

 • Щоб збільшити несучу здатність майбутніх доріг.
 • Щоб продовжити експлуатаційні терміни дорожнього покриття за рахунок підвищення характеристик міцності.
 • Для того щоб зменшити колеєутворення по поверхні асфальтованих доріг.
 • Щоб унеможливити можливе утворення тріщин внаслідок втоми асфальтобетонних доріг.
 • Виключити наявність тріщин на поверхні нового дорожнього покриття.
 • Для якісного сполучення старого та нового асфальтобетонного покриття. Це допоможе у подальшому виключити можливе утворення поздовжніх тріщин по стику.

Замовити георешітки Dualtex GLASS Україна або підібрати високоякісні грати Asphaltex можна за доступними цінами з доставкою по всіх областях.

Основні параметри георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS

Висока якість георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS багато в чому залежить від обраної технології їх виробництва, а також грамотно підібраних матеріалів. Виробники створили міцний матеріал, температура плавлення якого становить від 250 градусів і вище.

ХарактеристикиСтандартОд. змін.Asphaltex, Dualtex ® Glass
50/50100/100
СировинаСкло (PET)
Тип покриття  Бітум
Фізико-механічні властивості
Максимальна тестова міцність на розрив, вздовж/поперекEN ISO 10319кН/м55/55110/110
Розрахункова міцність на розрив, вздовж/поперекEN ISO 10319кН/м50/50100/100
Граничне подовженняEN ISO 10319%4
Міцність при 2% подовження, вздовж/поперекEN ISO 10319кН/м40/4080/80
Параметри упаковки
Ширина рулонум4
Довжина рулонум100

    

Георешітка ГССТ - фото 4  Георешітка ГССТ - фото 5  Георешітка ГССТ - фото 6

Враховуючи вищевказані характеристики георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS, вдасться підібрати необхідний матеріал для виконання певного завдання.

Купуючи георешітки Asphaltex, враховуємо її функціональні особливості

Синтетичні грати Asphaltex в залежності від певного виду відрізняються різними матеріалами, які виробник використовує під час виробництва своєї продукції:

 • високомодульні поліефірні волокна (Asphaltex PET);
 • ровінги полівінілспирт (Asphaltex PVA);
 • базальтові ровінги (Asphaltex BASALT);
 • склоровінги (Asphaltex Glass).

Всі вони доповнені відповідним бітумносодержащим просоченням.

Купуючи георешітки Asphaltex, необхідно звернути увагу на її структуру, яка може бути квадратною комірчастою або прямокутною комірчастою. У вузлах розробники прошили матеріал спеціальною щільною ниткою, що підтверджує особливі показники густини всієї конструкції. У продажу представлені грати з різними осередками та показниками певної щільності, що варіюється від 20 до 200 кН/м. Ширина такої продукції досягає до 5,35 м. Таким чином, під час укладання грат вдається виключити величезну кількість всіляких нахлестів.

Перш ніж купити георешітки Asphaltex в Україні, необхідно ознайомитися з її основними функціональними особливостями.

Армування асфальтобетонних дорожніх полотен

Купуючи георешітки Asphaltex, будівельникам вдається отримати досить високі показники міцності та пружності всього дорожнього одягу. Це здійснюється за рахунок збільшення загальних характеристик пружності матеріалу, що використовується. Крім того, грати забезпечує рівномірний розподіл навантаження на всю поверхню, що особливо важливо в процесі пересування великогабаритного транспорту (вантажні автомобілі).

Купити георешітки Asphaltex в Україні для захисту від утворення відбитих тріщин

У процесі застосування такого високоякісного матеріалу вдається надалі виключити появу тріщин. Найчастіше ці види деформацій виникають саме у верхній частині дорожнього покриття. В результаті придбати георешітки Asphaltex (Київ) необхідно, якщо потрібно перерозподілити всю напругу горизонтально поверхнею дороги. Тільки так можна виключити проникнення тріщин на верхній шар дорожнього полотна, зберігаючи його характеристики міцності і зовнішній вигляд в цілому.

Можливість уповільнити колії

Згідно з проведеними експериментами, грати Asphaltex допомагають рівномірно розподілити навантаження по поверхні, захоплюючи всю площу покриття дороги. Таким чином, виключена ймовірність утворення нових вибоїн та колій, незалежно від погодних умов та температурних показників.

Замовити георешітки Asphaltex в Україні: особливості та переваги матеріалу

Представлені ґрати виготовляються компанією «Махіна-ТСТ», яка знаходиться в Білорусії. Починаючи з 2010 року, компанія активно займається розробкою та продажем геосинтетичних матеріалів високої якості. Досягти таких високих показників вдалося за рахунок застосування сучасного обладнання для роботи, закупленого з Бельгії, Німеччини та Італії. Закупівля сировини здійснюється у популярних та перевірених компаній-виробників. Купити георешітки Asphaltex в Україні можна у різних дилерів, які розповсюджують продукцію по всіх регіонах.

Основні переваги продукції:

 • відмінні показники стійкості до високих температур;
 • чудова адгезія по відношенню до асфальтобетонного покриття;
 • стійкість до негативного впливу хімічного середовища;
 • високі показники міцності на розрив;
 • наявність стійкості до негативної дії біохімічних факторів.

Приймаючи рішення купити георешітки Asphaltex в Україні, важливо враховувати основні переваги такого синтетичного матеріалу, що активно використовується у сфері дорожнього будівництва.

Придбати георешітки Asphaltex у Києві з доставкою: різновиди матеріалу

Замовити георешітки Asphaltex Україна можна для створення високоякісного тріщинопереривного прошарку для асфальтобетонного покриття перед тим, як буде укладено верхній шар. Крім того, такий матеріал активно застосовують у вигляді головного помічника під час боротьби з пластичними деформаціями, які можуть виникнути в асфальтобетонному покритті.

Залежно від певної сировини, взятої за основу та конструктивних особливостей решітки загалом, виділяють кілька різновидів продукції Asphaltex.

Asphaltex PET

Це геосинтетична основа, яка була розроблена із застосуванням високомодульних волокон синтетичного походження. У процесі виробництва виробник використав основов’язальний метод принцип, після якого поверхня була оброблена спеціальним бітумним складом.

Щоб замовити георешітки Asphaltex Україна, важливо врахувати їх основні переваги:

 • відмінні показники міцності;
 • міцність на вузлах становить до 60% від міцності до основи та качки.

Asphaltex GLASS

Представлена ​​сітка була виконана зі склоровінгів із застосуванням бітумного просочення. Така продукція має такі характеристики:

 • стійкість до підвищеної температури під час укладання асфальтобетонного шару дорожнього покриття;
 • стійкість до хімічного та агресивного середовища;
 • чудова адгезія до асфальтобетону;
 • чудова міцність на розрив.

Asphaltex BASALT

Це високоякісний матеріал, виконаний з базальтових ровінгів, який також має бітумне просочення. Він наділений усіма перерахованими характеристиками, які зустрічаються в попередніх різновидах геосіток.

Придбати георешітки Asphaltex Київ може кожен охочий, визначившись з її міцністю та розміром осередку.

Asphaltex PVA

Ще один популярний матеріал, що активно використовується у сфері дорожнього будівництва. Така сітка була виконана з полівінілалкогольних ровінгів, поверхня яких також відрізняється наявністю бітумного просочення. Це високоміцна основа, яка не боїться високих температур та негативного впливу різних хімічних елементів.

Купити георешітки Dualtex GLASS за демократичною вартістю

Dualtex GLASS – це популярний та затребуваний геокомпозитний матеріал, який був виконаний з нетканого полотна. За основу в процесі виробництва було взято нескінченні ультрастабілізовані поліпропіленові волокна, а також розробники застосували спеціальне бітумне просочення для максимального посилення всієї конструкції.

Купити георешітки Dualtex GLASS можна для виконання ремонтних робіт дорожнього полотна або для укладання нових доріг. Такі композити з легкістю справляються з можливими навантаженнями, що розтягують, і здатні збільшити початкову здатність асфальтобетону розподіляти всі навантаження під час активної експлуатації дороги (при пересуванні транспортних засобів). Таким чином, можна з легкістю уповільнити процес руйнування та утворення тріщин на поверхні дорожнього полотна. Це позитивно впливає на можливе збільшення міжремонтного інтервалу.

Приймаючи рішення замовити георешітки Dualtex GLASS Україна, вдасться не лише продовжити термін експлуатації дорожніх полотен, а й також звести до мінімуму витрати, виділені на постійне проведення ремонтних робіт.

Замовляємо георешітки Dualtex GLASS в Україні: основні переваги матеріалу

До переліку основних переваг такого матеріалу відносять наявність величезного модельного ряду, в якому представлені вироби з різними експлуатаційними особливостями. Таким чином, кожен покупець зможе вибрати та купити георешітки Dualtex GLASS з необхідним набором технічних характеристик, які будуть потрібні для проведення дорожньо-будівельних робіт.

Крім того, застосування цієї склосітки допомагає збільшити початкову кількість асфальтобетонного покриття. Це ще одна важлива перевага, за допомогою якої можна заощадити власний бюджет за початкової закупівлі основної маси асфальтобетону для роботи. У процесі організації часткового ремонту або нового укладання дороги на дільницях, що часто експлуатуються, можна заощадити певну грошову суму при плануванні майбутнього бюджету.

Вибираючи та замовляючи георешітки Dualtex GLASS в Україні, всі витрати на проведення будівельних робіт повністю окупаються. Усе це пояснюється подальшим збільшенням експлуатаційних термінів окремо взятих ділянок дороги. Тому представлена ​​полімерна сітка відноситься до категорії найпопулярніших і затребуваних матеріалів, за допомогою яких можна грамотно організувати та оперативно провести усі будівельні роботи.

Відмінні характеристики Dualtex GLASS:

 • високі показники стійкості до розривів;
 • мінімальна горючість, що робить даний матеріал практично незаймистим;
 • підвищені показники щільності ниткопрошивних осередків сітки;
 • стійкість до негативного впливу вологого повітря;
 • екологічність, оскільки матеріал вважається абсолютно безпечним;
 • простий спосіб укладання;
 • зручне транспортування завдяки компактній упаковці продукції.

Що стосується певних термінів збереження цієї решітки, в цьому випадку необхідно враховувати активність ділянки дорожнього полотна, що використовується.

Особливості упаковки георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS

Замовити георешітки Asphaltex та Dualtex GLASS в Україні можна у вигляді спеціальних полотен, які були намотані на гільзи. Кожен окремо взятий рулон виробник акуратно обертає щільну поліетиленову плівку, яка запечатана з усіх торцевих сторін.

Однак за попереднім погодженням з покупцем упаковка може бути трохи змінена, але при цьому пакувальний матеріал повинен бути високої якості, щоб забезпечити збереження георешітки при зберіганні та транспортуванні. Важливо захистити матеріал від прямого влучення ультрафіолетових променів.

Для максимальної зручності покупців на кожному рулоні є відповідна маркувальна етикетка, на якій вказано таку інформацію:

 • назва компанії-виробника, а також офіційний товарний знак;
 • найменування країни, в якій було вироблено цей матеріал;
 • місцезнаходження виробника (його юридична адреса);
 • умовне позначення георешітки;
 • номер рулону;
 • ширина та довжина (в метрах);
 • кількість відрізів (у прим.);
 • позначення СТО;
 • гарантія;
 • дата випуску;
 • термін зберігання.

Перед тим, як придбати георешітки Asphaltex і Dualtex GLASS, потрібно обов’язково перевірити наявність такої етикетки та маркування. Важливо, щоб вся інформація була чітко написана, без будь-яких виправлень інформаційних даних. Тільки така продукція вважається якісною та відповідає основним нормам ДСТУ.

Транспортування та зберігання георешіток

Враховуючи основні характеристики георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS, такий матеріал можна перевозити всіма видами критих транспортних засобів, які можуть забезпечити матеріалу особливий захист від негативного впливу зовнішніх факторів.

Зберігати грати рекомендується в упакованому вигляді, не порушуючи герметичність пакувального матеріалу, якщо Ви не плануєте розпочинати використання матеріалу. Найкраще продукцію зберігати у закритих приміщеннях, де матеріал буде захищений від прямого потрапляння сонячного світла та підвищеного рівня вологості.

Рулони необхідно розташувати у горизонтальному положенні. При перевезенні або виконанні вантажно-розвантажувальних робіт не варто встановлювати рулони на торець. Їх можна складувати один на одного лише за умови, що максимальна висота штабелів не повинна перевищувати показника 2 м. Зверху на складовані рулони заборонено укладати інші будівельні матеріали та інші вантажі. Це може негативно позначатися на стані георешіток, конструкція яких деформується під великою вагою.

При перевезенні та подальшому зберіганні рулонів їх важливо розташувати таким чином, щоб вони знаходилися якнайдалі від джерел можливого займання. Якщо в приміщенні встановлені різні нагрівальні прилади, тоді георешітки важливо розташувати якнайдалі від даних приладів.

Гарантійний термін зберігання такого матеріалу за дотримання основних норм і правил – 2 роки. Застосування георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS після закінчення гарантійних термінів зберігання не рекомендовано. У такому разі використовувати продукцію можна лише за однієї умови: якщо попередньо було проведено ретельну перевірку решітки на її відповідність усім необхідним стандартам та вимогам виробника.

Основні характеристики Asphaltex та Dualtex GLASS

Аналізуючи параметри георешіток Asphaltex і Dualtex GLASS, можна дійти невтішного висновку, що ціна цієї продукції абсолютно непорівнянна з ефектом, який можна одержати у процесі експлуатації даного матеріалу. Чудові технічні характеристики представленої продукції зробили її досить затребуваною на сучасному будівельному ринку. Тому все більше компаній, що спеціалізуються на дорожньому будівництві, приймають рішення придбати георешітки Asphaltex в Києві за доступними цінами. Така популярність обумовлена ​​великою кількістю незаперечних переваг, які вже неодноразово перевірені в процесі різноманітних досліджень.

Популярність застосування георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS обумовлена ​​такими важливими характеристиками:

 • наявність високої адгезії з різними прошарками дорожнього полотна;
 • загальна невибагливість полегшує процес експлуатації даного матеріалу;
 • рівномірний розподіл та передача навантажень на готову дорожню поверхню;
 • мінімальні показники теплопровідності, а також чудова теплостійкість;
 • у процесі користування георешітками Asphaltex та Dualtex GLASS вдасться відзначити підвищені показники міцності та зносостійкості;
 • стійкість до агресивного середовища та несприятливих кліматичних умов;
 • мінімальна вага;
 • компактні габарити, що особливо важливо під час транспортування ґрат на далекі дистанції.

В результаті активного користування георешітка Asphaltex і Dualtex GLASS вдається відразу в кілька разів збільшити несучу здатність асфальтованої дороги. При цьому товщина такого покриття може бути зменшена на 20% без будь-яких збитків якості дорожнього покриття.

Особливості використання георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS

Перед тим, як використовувати допоміжний матеріал у дорожньому будівництві, потрібно уважно вивчити параметри георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS. Залежно від майбутнього завантаження доріг потрібно використовувати матеріал різного ступеня густини. Чудові експлуатаційні характеристики продукції дозволяють застосовувати її під час ремонту або будівництва всіх типів доріг.

Застосування георешіток Asphaltex та Dualtex GLASS у процесі ремонтних робіт дозволяє відновити окремі ділянки дорожнього полотна з подальшим армуванням. Матеріал виключає змішування різних видів фракцій між собою, тому сприяє рівномірному розподілу навантаження. Таким чином, вдається унеможливити провал або деформацію дорожнього полотна під вантажними автомобілями в результаті використання георешіток Asphaltex і Dualtex GLASS. Саме тому цей матеріал вважається затребуваним у сфері дорожнього будівництва.